Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem szoktatok néha féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok néha féltékenyek lenni a párotok volt szerelmére?

Figyelt kérdés
Találtam a barátomnál egy szerelmes levelet, amit a volt barátnője írt neki és annyira rosszul esett..
2015. jún. 2. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esik, én is, így éreznék a helyedben, de fel kell tenni a kérdést - a párod viszonozza is, vagy nem? Ha arra megy, hogy lerázza, akkor nincs gond.
2015. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit, de nem tettem szóvá egyik volt barátnőmnek sem, csak magamban kellemetlenkedtem kicsit.


Nem véletlenül szakítottak, és nem az árvíz sodorta melléd. :) Nem érdemes a múlton rágódni.

2015. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, soha.
2015. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mostani levél vagy régi?


Az én párom őriz 1-1 közös épet a volt barátnőivel. Azt mondta, hogy ők is az élete részei voltak, de ha zavar engem, szóljak. Nyilván nem annyira jól eső érzés ránézni ezekre a képekre, de nem is gyakran nyitjuk ki azt a fotóalbumot. Egyébként mivel együtt éünk és nagyon jó nekünk együtt, kétlem, hogy ez azt jelentené, hogy bármi fűzné ezekhez a lányokhoz már. Nekem pl van exem, akivel tartom a kapcsolatot. Őt se zavarja ez. Látja rajtam, mennyire nem érdekel az illető, mint párkapcsolat.

2015. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak képeim az exeimről, és ajándékaikat is megőriztem. De ezek csak emlékek, jól esik néha visszagondolni, és felidézni a szép pillanatokat, de ennyi! Ez nem azt jelenti, hogy szeretnék még velük lenni...
2015. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem is kicsit furcsa érzés lenne, ha találnék nála ilyen emlékeket, de túltenném magam rajta, mert tudom, hogy az a múlt, most viszont velem boldog és én is vele.
2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig nekem is rossz érzés volt szembesülni régi képekkel, üzenetekkel, de elmúlt. Velem van a párom, engem szeret, engem vett el feleségül, és boldogok vagyunk. ez a lényeg, a múlt az múlt, nincs értelme rágódni rajta.
2015. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A volt párom becsajozott (3 gyerekünk van) eléggé nem százas a csaj... azon túl hogy 2 hónapig egy böffentés sincs a gyerekei felé a nő rám féltékeny...bruhaha... 1-2-3havonta kötelező 10 perc meeting a gyerekek miatt pont elég ok rá nem ???? :) :) :)
2015. jún. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam, bár páromnak nem mondom el. Bár nálunk nem a múltbeli emlékek a kiváltó okok, hanem hogy a csaj folyamatosan nyaggatja, hogy szereti, hiányzik, stb., ő pedig az a fajta, hogy nem küldi el a "bizonyosra", hanem próbál vele emberi módon beszélgetni. Én ezért marhára féltékeny szoktam lenni, és rosszul is esik, de erről párom nem tud, és rendben van is így. :) Mivel tudom, hogy irrális a félelmem, hogy visszaédesgetné magához, ezért nem traktálom a "női hülyeségeimmel". :D
2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!