Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » CSajok! Van itt olyan aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSajok! Van itt olyan aki még nem volt szerelmes?

Figyelt kérdés

Végig gondoltam a kapcsolataimat és arra a következtetésre jutottam, hogy én úgy isten igazából egyikbe sem voltam szerelmes. Szerettem őket, de nem voltam szerelmes.

Mondjuk ebből meg az következne, hogy akkor honnan is tudnám. Esetleg onnan, hogy egyikre sem mondanám azt hogy életem szerelme volt.

Most itt vagyok 30 éves, jelenleg szingli és azon töröm a fejem, hogy talán sosem leszek szerelmes?

Tudom a szerelem átalakul szeretetté, de nekem olyan hihetetlennek tűnik, hogy emberek 10-20-30 évig is együtt maradnak.Holott nekem az 5 is már soknak tűnt és a vége felé már nem is nagyon szerettem a párom.

Lassan itt az ideje a gyerekvállalásnak, de nem olyannal szeretném aki iránt nem úgy érzek, vagy fordítva.

Volt 1 pasi aki akart volna, de nem tudtam nyugodt szívvel azt mondani hogy igen, akármennyire szerettem volna babát.Picit belegondoltam a jövőbe és nem tett boldoggá a dolog.

Elnézek jó néhány embert akik csak a gyerek miatt vannak együtt, ... vagy épp akik felelőtlenül teherbe esnek, nem gondolva arra hogy mi lesz a jövőben. És egyáltalán nem boldogok. Én ezt nagyon nem akarom!

Vagy én gondolok túlságosan előre??

Bízok benne hogy megtalál vagy rátalálok az igazira, akivel el tudom képzelni a jövőmet.

Ezeket csak én látom így, vagy van még vki aki hasonlóan vélekedik?

Esetleg pozitív tanácsok a jövőre/életre?? :)


2015. jún. 2. 22:04
 1/5 A kérdező kommentje:
30/n
2015. jún. 2. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok de attól még válaszolok.

Én nem hiszek a szerelemben. Annyira gagyin hangzik.


Abban hiszek, hogy találok majd egy szép, kedves lányt aki tetszik, mint csaj, és jól kijövök vele, mint barát is.

Egy ilyen lánnyal szívesen együtt lennék, mert a fizikai-szexuális vágy is meglenne és a barátság is.

2015. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam meg szerelmes, mert sokaig nem tudtam mit is keresek a masikban, most meg mar a szemelyt nem találom. :D


De en pozitivan állok ehhez is. Szerintem ne add fel. Ha megtalalod a nagy ot, erezni fogod. Legalabb is en ezt remelem magamnak is. :)


26/N

2015. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

még sose voltam szerelmes, igaz én még csak most leszek 19

de hiszek benne, hogy majd eljön és remélhetőleg viszonzott lesz és nem csak szenvedni fogok miatta :D

2015. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár soha ne lettem volna.... ez valami tragédia ..... 😥
2015. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!