Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szitu a következő:

Egy szórakozóhelyen dolgozom, és már jó ideje szerelmes vagyok a főnökömbe. Mindketten szinglik vagyunk. Előre hangsúlyozom, ő nem az a fajta aki csak ugy rámászik az alkalmazottaira, meg csak ugy meghúzogat csajokat (mint sok ilyen tipusu helyen a főnökök), tök komoly ember.

Sokszor teljesen ugy tűnik, hogy ő is érez irántam valamit, mert állandóan néz, messziről is, ha ránézek, nem kapja el a fejét hanem még mélyebben néz a szemembe, és olyan csillogó, vágyakozó nézéssel...ha teheti, a közelemben van, hozzám ér, ha a kezembe ad valamit, mindig ugy, hogy közben a lehető legjobban hozzám érjen...mindenben segit, törődik velem, meg ugy általában, máshogy viselekdik velem, mint a többivel, ez feltűnt másoknak is, mert nem egy beszólást hallottam már tőlük...nem egyszer elhozott munkába is, stb. Viszont, konkrétan nem lépett semmit, nem hivott el sehova vagy ilyesmi, és én sokszor nem tudom mit gondoljak, hogy lehet h csak beképzelem ezt az egészet, vagy nem tudom...mert vana mikor meg olyan tök fura, nem is beszél velem...ma is elvitt munkába, de szinte nem is szolt hozzám az egész ut alatt, de akkor meg nem tudom miért aakr elvinni, ha nem is beszél velem közben...megőrjit ez a bizonytalanság, ezért arra gondolok már sokszor, hogy elmondom neki szemtől-szembe, hogy mit érzek iránta, mert csak igy tudhatom meg....mert mondom, sokszor teljesen olyan mintha ő is érezne valamit, viszont lehet hogy amiatt nem lép, mert a főnököm, és nem tartja etikusnak, ezt is kinézem belőle, mert tök komolyan veszi a munkát...vagy pedig nincs is semmi és csak én képzelem...szoval szerintetek mi lenne a helyes, ti mit tennétek? Valljam be neki, vagy várjak, és közben szép lassan megőrülök??


2015. jún. 3. 00:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha a főnököd jóval idősebb nálad, esetleg elvált, gyereke van, stb. akkor nem feltételezi rólad, hogy pont vele állnál le bármilyen célból. Ha fiatal, normális, akkor lehet nem érzi úgy, beleférne az életébe egy párkapcsolat, vagy olyan jeleket adtál, ami elbizonytalanította. Adtál valaha is bármi jelet, ami alapján azt gondolhatná, szimpatikus számodra? Mert egy normális főnök már csak azért sem kezd ki a beosztottjával, hogy az ne érezze azt, kötelessége belemenni a kapcsolatba, különben búcsút mondhat a munkájának. Beszélgettetek valaha magánéletről?
2015. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ő 34 éves és szingli, nem elvált és gyereke sincs, én 29 vagyok, szintén egyedülálló. Hát az a baj, hogy a közelében eléggé hajlamos vagyok lefagyni, ill. az érzelmeim ugy eluralkodnak rajtam, hogy gátolnak abban, hogy lazán tudjak vele viselkedni. Másik meg, hogy nagyon egyértelmű nem merek lenni azért sem, nehogy kinos helyzetbe hozzam magam, ha esetleg nem kellenék neki.Viszont van amikor tök lazán elflörtölgetünk egymással, vana mikor viszont nem megy, de az ő feléről sem, sokszor ő is olyan megilletődöttnek néz ki a közelemben... Meg hát nézem én is folyton őt, bár ha mélyen a szemembe néz, akkor én rögtön zavarba jövök, és elkapom a tekintetemet...ő sosem...csak én :( meg én is próbálok hozzáérni, nem feltűnően, csak ugy finoman...vagy szerinted mit kéne tennem, ami még nem nyomulás ill. gáz, viszont amiből mégis látná h szabad az út, és nem nézném hülyének azért h az alkalmazottjára nyomul? Egyébként igen, ő pont az a tipus, aki csak ugy nem nyomul rá a beosztottjára, pont erkölcsi megfontolásból (nem mondta konkrétan ezt, de ismerem már eléggé)
2015. jún. 3. 01:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Hú szerintem mérlegeld, hogy mi a fontosabb! Veszélyeztetni az állásod, vagy pedig esetleg beégni előtte?
2015. jún. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ugyis csak őmiatta dolgozok itt :( ha meg beégnék előtte, ugyse maradnék itt...de ezt már nem birom :(
2015. jún. 3. 01:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztok, szerintem próbáld meg úgy alakítani a beszélgetést, hogy szóba kerüljön, csinálhatnátok valamit munkaidőn kívül. Pl. ha valami film szóba jön, ami neked tetszik, és ő még nem látta, megjegyezheted, hogy azt mindenkinek látnia kell halála előtt, úgyhogy egyszer elviszed moziba, vagy ha valami olyasmi kerül szóba, amit mindketten szerettek, pl. sakk (csak egy példa:), akkor megjegyezheted, hogy egyszer kihívod egy partira, vagy bármi, ami szóba kerül köztetek, és tudtára adhatod, hogy munkaidőn kívül sem lenne terhedre a társasága. Talán az egyikre le is csap egyszer.:) Nyíltan kezdeményezni szerintem nem jó ötlet, először baráti irányba kellene tapogatóznod, kikerülni a főnök-beosztott viszonyból, hogy kötetlenül tudjatok ismerkedni.
2015. jún. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Oké, ezt majd kipróbálom :) egyébként az is érdekes, hogy pl. multkor kiderült h tetszem az egyik srácnak ott munkában, és amikor kiderült ez a sztori, akkor Ő (a főnököm) olyan furin viselkedett, mintha tök szomorú lett volna, nem is szólt hozzám, ha meg szoba álltam a sráccal, akkor ugy nézett ránk, olyan szemekkel...meg nemsokára megyek 2 hét szabira (külföldön élek, és megyek majd haza 2 hétre), és ez is olyan mondhatni érzékenyen érintette, miután mondtam neki, tökra elkezdett durcizni velem, persze nem mondta h nem mehetek, mert mindig nagyon rendes velem, de a viselkedésén láttam h nem örül...és ma is, amikor vitt munkába, ugye irtam már h alig szólt hozzám, de mikor mondtam neki h akkor x időpontban megyek, megkérdezte hogy de visszajössz? Aztán utána megint hallgatott.....nagyon érdekesen viselkedik! Néha az az érzésem, nem is égnék be, ha kerek-perec megmondanám, mi van...
2015. jún. 3. 01:41
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát, ez is egy lehetőség.:) Esetleg ha nemsokára úgyis hazautazol, előtte megejtheted a "nagy beszélgetést", célozva rá, hogy nem lenne ellenedre egy randi, miután visszatértél. Vagy ameddig itthon vagy, akár tarthatjátok a kapcsolatot sms-ben/akárhogy, úgy csak nem fogtok lefagyni/ügyetlenkedni, mint élőben.. Talán könnyebben menne a flörtölgetés, mint szemtől-szemben. Persze sokan azt mondják, legjobb az egyenes út, de én pl. jobban szeretném, ha a férfi kezdeményezne, még ha kicsit rá is kell vezetni a dologra. Azt válaszd, amelyik a te stílusod.:) Vesztenivalód nincs sok..
2015. jún. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy mielőtt hazamegyek, kéne valamit csinálni, mert különben meg fogok őrülni, h két hétig nem látom csak ugy...amugy az utóbbi időben tök jól, lazán flörtölgettünk, de ma valahogy megint nem, nem tudom miért...lehet a telihold miatt :D ja, meg többször volt hogy felhivott, olyan munkával kapcsolatos dolgok miatt, amik miatt máskor nem szokott hivni, csak üzenetet irni, pl. beosztás változása stb...(ez csak az sms-ről jutott eszembe)
2015. jún. 3. 02:05
 9/20 anonim ***** válasza:

1. Emlisd meg neki, de ne mások előtt, hogy ha esetleg szabadságod alatt véletlenül felétek jár (gondolom másik település) , szívesen készítesz neki egy isteni kakaóspalacsintát (vagy hasonló apróságot, nem 3 fogásos ebédet). Ezzel a labdát feldobtad neki, rajta a sor.

2. Jelezheted felé, hogy minél kevesebbet osszon be dolgozni téged a másik sráccal egyszerre, mert jó fej, csak neked nem tetszik és kellemetlen hogy bejössz neki, mert neked más tetszik (szemébe nézve, sejtelmesen, mosolyogva).

3. Oda álsz elé és közlöd vele, hogy hamarosan fel fogsz mondani, keressen helyetted más alkalmazottat, mert többet érzel a fönököd iránt, mint kellene, ez neked így nagyon rossz.

2015. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42F voltam
2015. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!