Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem? Mikor, hol, hogyan? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy hét múlva lesz egy éve, hogy tetszik. Eddig az osztálytársam volt, de most szétszedték az osztályt, de ugyanoda kerültünk, viszont ő át akar menni egy másikba. Amikor ezt megtudtam, nagyon szomorú lettem, előtte annak örültem, hogy legalább ugyanabba az osztályba kerültünk, de így... Rengetegen vagyunk a suliban, szóval valószínűleg egy nap, ha egy 10 másodpercre fogom látni... :/

Mivel én ilyenekben (ismerkedés, kezdeményezés, stb) nagyon nyomorék vagyok, alig beszéltünk egymással. Ha beszéltünk, akkor se sokáig, és akkor se érdekes dolgokról. Meg kevésszer is.

Most, hogy már nem egy osztályba fogunk járni, arra gondoltam, hogy mi lenne, ha bevallanám neki, hogy szeretem... Azt mondják, utána rossz lesz, de aztán sokkal jobb. De félek,hogy mit reagálna, elmondaná-e a barátainak, stb. Nagyon nem merem, viszont mégis szeretném.

Szerintetek? Ha igen, akkor kb mikor, hol (élőben, face-en, vagy mi), és mit írjak neki, milyen hosszúságban?

Ha valaki segít, azt nagyon köszönöm. :)


16/L



2014. szept. 3. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem csak akkor, ha tetszel neki (de szerintem nem, mert ha tetszenél neki akkor nem akarna elmenni az osztályból, lehet van valaki aki neki tetszik a másik osztályba)...

egyébként ha mégis elmondod neki, akkor csak élőbe mond meg neki!

2014. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem valószínű, hogy tetszenék neki. :( De azt se hiszem, hogy más tetszene neki, a barátai miatt akar átmenni, ebben szinte biztos vagyok.

Élőben... hát nem tudom. Félek, hogy nem mernék megszólalni se. Meg nem is tudom, hol, a suliban mindig hangzavar van, meg nem is lehet négyszemközt beszélni. :/ De köszi a választ.

2014. szept. 3. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

ha biztos vagy benne, hogy nem tetszik neki más lány akkor meg nyugodtan főleg, hogy alig fogod látni...

egyik szünetbe félre hivod... és ne szerelmet vallj hanem csak mond neki, hogy nagyon kedveled :)

igy nem fognak ki röhögni, sőt lehet egy kis fejtörést is okozol nekik :) és ami biztos, egy kicsit magára is hivod a figyelmét :)

(első voltam)

2014. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. :) De ááá, úgyse merem majd megtenni. ><
2014. szept. 3. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs buli ahol kicsit becsiccsenthetnél? :D ott elmondhatnád neki :D
2014. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam. :'D De sajnos nincs.
2014. szept. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!