Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltek? Halál-szerelemért

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltek? Halál-szerelemért

Figyelt kérdés
Miért féltek a haláltól,ha élni se jobb?sőt akik már halál közeli élményben voltak,azt mondták hogy jobb a túlvilágban,és alig várják hogy meghaljanak..mert az az érzés elegedhetetlen volt amit ott átéreztek,a másvilágon

2015. jún. 3. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira vonz a dolog, akkor ne tartson itt semmi.. van, aki talál annyi értelmet az életében, hogy nem sietteti a biztosan bekövetkező halált. Egyébként az a bizonyos érzés nem a másvilág, csak az agy által kreált "álom", hogy megvédje magát a megsemmisülés érzésétől. Még ha létezne is másvilág, akkor is csak halál után jutna oda bárki, márpedig aki visszahozható, az még nem halt meg teljesen. Ha nem hiszed el, hát rajta, próbálkozz.. Én a biztonság kedvéért még élek egy kicsit és jól érzem magam azzal, amim van, nem maradok le semmiről.
2015. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha a házban vagyok, akkor a házban vagyok, ha kimegyek az utcára, akkor pedig az utcán vagyok

ha a házban vagyok testileg, de az utcára vágyom, nem vagyok igazán a házban, és nem értékelem, hogy van fűtés-hűtés, szél és esővédett


ha élsz, de a halálba vágysz, nem is élsz igazán, és ha lesznek gondolataid a halál után, hát az a gondolat köztük lesz, hogy "miért nem az élettel foglalkoztam, amíg volt rá lehetőségem?"


A legtöbb ember fél a haláltól, de a legtöbb öngyilkos fél az élettől... ki dönt jobban?

Az élet jó. Éld le jól. A halálra nem kell várni, biztos, hogy eljön. Az életre sem várni kell, de nem azért mert biztos hogy eljön! Meghalni nem dicsőség, és nem olyan teljesítmény ami kivételes, vagy elis erésre méltó, hisz ez mindenkinek megadatott.


Próbálj meg annak örülni, amid van. A túlvilág sem olxan szórajoztató, ha már ott vagy... aki az utcán van az házba vágyik, aki házban van, az utcára... egyik sem elégedett... rendjén van ez így?

2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A legtöbb ember fél a haláltól, de a legtöbb öngyilkos fél az élettől..."


Az öngyilkosok nem az élettől félnek, csak az aktuális élethelyzetükből van elegük, ami számukra nem élet és készek azt megszüntetni bármi áron.

2015. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy ha egy sakkjátszmában sakkot kapok, nem úgy tudok kilépni belőle, ha felrúgom az egész sakktáblát:D de attól még, hogy most sakkba raktak, még bőven lehet esélyem megnyerni a sakkpartit.

És attólmég, hogy leütötték a bástyámat, és sakkot adtak, a sakk még nem szar játék

2015. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kizcar ***** válasza:

Aki még nem élt át súlyos depressziót, az nem is tudhatja, hogy igenis van olyan amikor brutálisan keménynek kell lenni ahhoz, hogy ne tedd meg. Azok akik szerint az élet így szép úgy szép, lehet 10 percet nem bírnának ki súlyos depressziós állapotban és kicsinálnák magukat. Kutatással igazolták, hogy a depressziós embereknek nagyobb kitartásuk van mint a nem depiseknek.


A kérdezőnek annyit mondanék, ha szarul vagy, és már nem tudsz magadtól javulni, akkor menj el egy pszichiáterhez, ír fel gyógyszert, egy kis ideig szeded, vagy ameddig kell, meggyógyulsz és a biztonság kedvéért elmehetsz pszichológushoz is. Tehát az öngyilkosság nem megoldás. Simán meg lehet találni a szépet az életben, csak erősnek és elszántnak kell lenni. A depresszió nem tart örökké. Ugyanúgy kigyógyul belőle az ember mint a náthából. Annyi, hogy azt a bizonyos időt amíg depis az ember ki kell bírni.

2015. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!