Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak fontosabb a barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabb a barátság, mint a szerelem, ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Néha háttérbe szorulok. 21L 21F
2015. jún. 3. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem te vagy az a barát, akkor nem, nem normális dolog. Egy kapcsolat akkor életképes hosszú távon, ha barátok is vagytok, nem csak szerelmesek.
2015. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Citrom Sorbet ***** válasza:
9%
Szerintem nem szorulsz háttérbe, csak már azért picsogsz, ha a párod megiszik pár sört péntek este a haverokkal.
2015. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: azok is vagyunk, de azt mondta, a barátjával jobban egy hullámhosszon van, mit velem és jobban megérti...

Második: képzeld, nem így van.

2015. jún. 3. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha két ember komolyan együtt tervezi a jövőjét, együtt akarja leélni az életét, nem szabadna így lennie.

De ti még nagyon fiatalok vagytok, nem csodálom, hogy a barátod kicsit tini ésszel gondolkodik még.

2015. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Felejtse el a spanderokat. Szerinted milyen lenne a srácoknak, ha egy csaj miatt el lennének felejtve? Volna nekik olyan rossz mint neked. Lehet nem 2 éve barátok. Lehet hogy amikor szétmentek, ők vigasztalják majd, de ha most őket elfelejti, és te már nem leszel, nem akar egyedül maradni.
2015. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kifejted részletesebben? Biztos van konkrét történeted is, privátot is fogadok.
2015. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem elfelejteni kell őket, hanem mondjuk nem minden pénteken haverokkal sörözni amig a párod otthon ül egyedül....látszik neked sem volt még barátnőd, utolsó előtti...


Nekünk szerecsére közös a baráti körünk, ezért ilyen nincs, mert vagy együtt megyünk, vagy sehogy....szóval a normális az ha fel sem merül a barátodban hogy ő egyedül menne, nélküled....miért kéne megtiltania pl h vele menj?


Természetesen fontosak a barátok...de pl nekem párom a legjobb barátom, szóval mindenki más csak utána jön és fordítva is igy van

2015. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor sörözzenek ha nem péntek este? Te nem tudod hogy milyen egy kapcsolat ha nem közös a baráti köröd a pároddal. Tudom miről beszélek, tapasztaltam.
2015. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem van 1 haverom a nőjének már az is baj,ha havonta egyszer eljön haverokkal iszogatni egyet.

mondjuk az a csaj nem normális,dehát ez nyílt titok

2015. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ha elmegy olyan helyre, ahol csak fiúk isznak nagyon ritkán az nem baj. Nekünk is egy a társaságunk, így nincs ezzel probléma, én is imádok elmenni iszogatni és jól érzeni magam. Viszont a legjobb barátja nem bír, soha nem hívott még sehova 4 év alatt, de ez van, majd később megszokik vagy megszökik (:DDDDDD).


Viszont ha folyamatosan ott van és soha nem akar veled lenni, ha valahol iszogatnak, az már nem normális.

2015. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!