Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem féltek néha a magánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek néha a magánytól?

Figyelt kérdés
Nem érzitek magatokat néha frusztrálnak emiatt? Amikor látjátok másoknak milyen könnyű, nektek meg még nem is volt senki.. most is, az egyik barátomnak évekig volt kapcsolata, és mire szakított, össze is jött egy másik lánnyal, én meg csak szenvedek.. az a lány, akiben végre érdeklődést tudtam kiváltani, róla is kiderült, hogy barátja van, amiről persze én nem is tudhattam.. Ha van itt ilyen, hogyan élitek ezt meg? Hogyan dolgozzátok fel? Nekem borzasztó nehéz, és már félek is néha..:(

2015. jún. 4. 03:02
 1/8 anonim válasza:
Unfortunately, you are never walk alone !
2015. jún. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak/voltak így.Én úgy vagyok hogy inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatba.Sokkal nyugodtabb vagyok.Rengeteg hobbim van meg ott a munka.Néha haverokkal összeülünk egy-két sörre.A boldogságot magadtól várd ne mástól.
2015. jún. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok de nem vagyok magányos, erőltetni nem érdemes.

Amúgy ha nagyon nyomaszt téged, a hozzáállásod sokat számít.

2015. jún. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kizcar ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Látom szinte mindenkinek csinos barátnője van, nekem meg sajna nincs, pedig baromira vágyom rá. Viszont soha nem szabad feladni, mert nem tudhatod mikor kacsint rád aphrodite. Nekem most van rá esély, hogy összejön egy gyönyörű lány. Ha meg már úgy érzed, menj el pszichológushoz és akár csoportterápiára. Én már voltam és sokat segít.
2015. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb szingliként élni, mint párkapcsolatban magányosan, mint én :D
2015. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félek tőle, de a párkapcsolattól mégjobban félek.
2015. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ettől az egytől félek, de szerencsére most még nincs ilyen gondom :-)
2015. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 simizucyka válasza:
Vannak emberek, akik simán elviselik.Én 3 éve élek párkapcsolatban, viszont a minap találkoztam ezzel a nagy rémséggel (a magánnyal). Egyedül bérlek egy lakást. A barátom viszont nem lakik velem. Egy szombat este ő úgy döntött, hogy a barátaival marad és pasis estét roppantanak. Én meg otthon maradtam egyedül. Mintha az óra megállt volna. Tudtam, hogy nem fog jönni hozzám. Éreztem, ahogy a meLlkasom égeti a fájdalom. Mintha csatát vesztettem volna. Rettenetes éjszakám volt. És akkor éreztem először, hogy jóval egyszerűbb lenne egyedül...
2015. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!