Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy félénk fiúval szemben?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen megismertem egy fiút, aki nagyon tetszik, igazán nagyon helyes, sportos is, jófej is, a gond az hogy elég félénk, pedig nem olyan nagyon fiatal, 26 éves én vagyok 25. Mondjuk én is az vagyok :) de én azért vagyok vele szemben az mert tudom milyen jó pasi, nem sokszor volt dolgom ennyire helyes pasival, tudom róla hogy jól szituált is, meg eleve van benne valami ami miatt félénkebb leszek tőle, talán ezt nevezik kisugárzásnak. Vannak más helyes pasik is melóhelyemen de miattuk nem leszek zavarodottabb, velük tudok normálisan beszélni. Volt olyan hogy ezzel az illetővel akiről szó van, beszéltem mert együtt kellett dolgoznunk és alig tudtam ránézni és hebegtem-habogtam amin Ő csak mosolygott. Komolyan nem értem magam ilyenkor. :) Mint egy kis tini. De nem tudom, ránézek és nem találom a szavakat.


Ő pedig olyan furcsán viselkedik, van amikor kedves, mosolyog, máskor pedig kerül engem, beszélek hozzá és nem néz a szemembe, hanem csak mond valamit. Már azt is hittem párszor hogy talán nem érdeklem és félreértettem amikor kedves volt velem. De olyanokat is szokott csinálni, megfigyeltem, hogy mikor épp dolgoztam, Ő egy másik asztalnál csinált valamit, véletlen oda néztem, azt láttam bámul de amint ránéztem elkapta a tekintetét. És ezt jó párszor megcsinálta, sunyiban engem bámult és amikor észrevettem elnézett. De olyan is volt hogy egyszerre néztünk egymásra és elmosolyodott és nézett tovább engem. Kérdeztem magamban vele mi van?? Arra gondoltam talán vicces dolog jutott az eszébe azért mosolygott.


De olyan is volt, hogy munka után megyek el, lépek ki az ajtón, telefonnal áll a kezében, de látszott csak úgy nyomkodja de nem is figyel arra mit ír hanem sunyiban engem figyel. Én köszöntem neki hogy "Viszlát, viszlát holnap" erre oda motyogott valamit kezében a telefonnal rám se nézett, majd elindultam, hátranéztem és azt láttam a feje felém fordult és úgy nézte ahogy elmegyek.


Vagy az, amikor jöttem fel a lépcsőn, pont jött Ő is, én nem vettem eleinte észre, arra figyeltem fel gyorsítani kezdett valamivel a kezében de szabályosan menekült előlem. Ki érti ezt??


De a legnyilvánvalóbb jele az volt annak, hogy mégis érdeklem, hogy párszor megfigyeltem, miközben dolgoztam ott járkálgatott körülöttem, kereste a tekintetem, én meg ránéztem, és láttam rajta hogy tanakodik, állához teszi a kezét, karba teszi a kezeit, és amikor elindul felém, megtorpan félúton és megáll, áll pár másodpercig majd visszafordul. Aztán megint majdnem ugyanez, elindul felém, néz engem, majd lehajtott fejjel elmegy. Olyan is volt én még maradtam kicsit, Ő ment el haza munka után de nézett még engem mielőtt kilépett az ajtón tétovázva majd elment.


Tényleg nem értem, akar próbálkozni, szeretne valamit, mondani, csak nem tudja mit, ennyire félénk vagy tart tőlem? Én is szeretnék csak olyan furcsán viselkedik, és nem tudom olykor eldönteni, hogy akar valamit vagy én képzelem ezt? (Mások is mondták róla tud normális lenni máskor pedig fura).


Mit tegyek, én menjek oda hozzá vagy mosolyogjak rá, biztassam szemezéssel vagy mi?


Azt nem is tettem hozzá, külföldön élek, ő külföldi csak angolul tudnánk beszélni. :)


Azt se értem, hogy nagyon helyes férfi, sportos is, jól keres, mitől nincs önbizalma?


Engem is szép nőnek tartanak de azért attól még nem harapok. :D


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.



2015. jún. 4. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez így folytatódik,megőszülsz mire történik valami.Hívd el egy kávézni valahová,lépj a tettek mezejére.
2015. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Készíts otthon gyümisalit vagy süteményt, és amikor elég közel torpan meg, te lépj oda hozzá, és kínáld meg vele. Kérdezd meg hogy ízlik-e, és/vagy melyik a kedvenc gyümölcse. (Legközelebb abból készítsd.) Vagy hogy ő szokott-e főzni, és mit hogyan, az ő országának vannak-e különleges ételeik...


Nézz ki egy angol szöveget, amiben húzd alá a nehezebb szavakat, és elgondolkozva, mint ha azt a szöveget próbálnád kisilabizálni, szórakozottan tévedj felé... és "ha már úgyis ott vagy", kérd meg, hogy azt a szót magyarázza el, mit jelent.


Vagy kérdezd meg hogy megtanítana-e az ő anyanyelvére.


Rajzolj neki valamit. Kérdezd meg, hogy tud-e segíteni a rajzolásban. Pld tud-e szépen madarat, mókust, búzakalászt rajzolni, mert neked sajos nem megy, és mindig csak elrontod.


Kicsit panaszkodj, hogy fáj a hátad a sok ülőmunkától. és kérdezd meg, hogy tud-e masszírozni.


Valami kreatívban csak jó ő is, és előbb-utóbb "ráhibázol", és akkor AZ IRÁNT kezdj el te is különösen érdeklődni, bármi is az. Ami érdekli, ami a kedvenc témája, arról úgyis szivesen beszél, és úgy hamarabb feloldódik a kezdeti feszültség...

(És igen, ha ez olyan téma, ami edig téged nem fogott meg, vagy amiről nagyon kevesett tudsz, annak kezdj utánajárni, olvasni, felkészülni belőle.)

2015. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha kell egy balfék aki még egy nőt sem mer megszólítani várj!

Ha nem akkor ennyi volt!

2015. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudja mit is akar
2015. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az a poén csak velem viselkedik így, más csajokkal normálisan beszél és nevetgél. Olyan is előfordult, valami csaj kollégával beszélt, nevetett de fél szemmel rám sandított, és nem is figyelt igazán arra amit az a csaj mondott.

Lehet kicsit az én hibám is hogy tart tőlem, én is kissé félénk és zárkózott vagyok. Arra gondoltam én is melóval kapcsolatban kérdezek tőle valamit.

2015. jún. 4. 11:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha te nem lennél olyan félénk, tényleg legszivesebben azt mondanám, hogy rohand le :D
2015. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha rád nem nagyon néz, akkor bejössz neki.Beszélgess vele olyan témáról ami érdekli.
2015. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Add a kezébe a tökeit, mert ő még nem találta meg őket.

Komolyra fordítva: ő a főnököd?

2015. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért ne legyetek ilyen szigorúak vele....Más kérdéseknél mikor félénk fiúkról volt szó, a lányokat szidták egyesek, hogy nem lovagkorban élünk miért nem a csajok kezdeményeznek. :-o


Nem vagyok nyomulós típus, nekem eleve visszatetsző amit egyes nők csinálnak hogy erőszakos módon rámásznak fiúkra és addig nyomulnak míg az nem enged.


Megértem ha tart tőlem, szép lánynak tartanak engem, van felsőfokú végzettségem, a félénkségem tartózkodásnak is tűnhet, úrias a stílusom....


Igen, azt nem árultam el ráadásul Ő az egyik főnököm, nem a legnagyobb mert neki is van, Ő nekem az egyik legközelebbi felettesem. Van több "kisfőnök" akikkel dolgozunk, beosztás szerint, nem mindig hozzá kerülök de volt olyan kifejezetten engem kért el én jöjjek, úgy értem valakinél voltam és mondta neki rám van szüksége. :) Akkor még nem tudtam csak nemrég óta tudom, előtte azt gondoltam csak kellett neki ember és találomra engem küldtek hozzá.


Szóval pluszba ez is nehezítő körülmény hogy az alkalmazottja vagyok.

2015. jún. 7. 07:29
 10/14 A kérdező kommentje:

Ma nem mentem sajna melóba mert rosszul voltam be is telefonáltam nem tudok menni. :( Pedig látni akartam tegnap nem volt bent gondolok szabadnapja volt.


Úgy akarom látni. Tegnap előtt valamit leejtettem a földre, felvette nekem, oda adta a kezembe és mondta vigyázzak rá jobban elveszíthetem. Ezen úgy meglepődtem hogy nem szóltam semmit, és megint zavarba jöttem, legalább megköszöntem volna, a fenébe....A barátnőim elkezdtek sürgetni mert egy ismerősünk vitt minket haza kocsival hogy ne várassuk meg ott kellett hagynunk. Kint a melóhely előtt próbáltam keresni a tekintetét mondjak neki valamit meg akartam köszönni de rám se nézett, lehet megbántottam?? Elrontottam??


Holnap megyek remélem dolgozni mert jobban leszek, valamilyen ürüggyel én szólítom le még nem tudom mivel.

2015. jún. 7. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!