Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » - (14. éves vagyok) A barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

- (14. éves vagyok) A barátommal lassan fél éve leszünk együtt. Elég félénk lány vagyok vele szemben. Talán szégenlős. De nagyon szeretem. (ő is). Mit csináljak? -->

Figyelt kérdés
KICSITnéha elbizonyt alanodik abban hog szeretem-e őt. Mit csináljak? Mivel bizonyítsam neki hogy szeretem?
2013. nov. 27. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legózzatok.
2013. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
s z o p d le
2013. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszives..normális válaszokat :) köszönöm.
2013. nov. 27. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy bizibiztibizti, hogy szereted.
2013. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Csinálj vele valami újat. De ne szopás, nyalás, ujjazás stb-re gondolj, mert azt 14 évesen (ha még szűz vagy) nagyon nagy hülyeség csinálni. Olyasmire gondolok, hogy nyak puszi, apró nyakharapások, alsó ajak beszívás vagy valami ilyemi. Öleld sokszor, és mond el neki, hogy szereted. Ha pedig elgondolkozol azon, hogy igazán szereted-e gondolj az elmúlt időkre, amit vele töltöttél, és hogy ha nem lenne már veled milyen lenne.


14/L

2013. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
le ne vetkőzz neki. Kicsi vagz még hozzá
2013. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WOLF_777 válasza:
néha teis vallj neki szerelmet! mond neki halkan hogy szereted törödj vele sokat! :) ezt egyböl érzi egy fiú
2014. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!