Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem vagy csak bebeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk, úgy tesz mintha ott sem lennék. Nem érdeklem, ha elmegy kajálni nem szól hogy megyek-e vele, ha leülök mellé elül onnan, rámosolygok/köszönök elfordul stb.

Viszont van úgy hogy nagyon kedves velem. Ha oda nézek azt látom hogy engem néz, rögtön el is kapja a fejét, átkarolja a kezemet hogy menjek vele ebédelni, ha azt mondom most nem akkor meg kacagva húz magával. Hallhatóan eröltetett beszélgetéseket kezdeményez ( pl. "na és te mikor voltál utoljára fogorvosnál" ) , mindíg nevet ha vele vagyok, meg ilyenek.

A legjobb barátnője szerint is kedvel, mert mindig kérdezi tőle hogy hol vagyok.


Ha viszont szeret akkor miért ilyen velem? Talán szégyenlős és nekem kéne mindig megtenni az első kedves gesztust?

Kőszönöm a válaszokat!!



2015. jún. 4. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből rohadtul nem lehet ezt megállapítani.Az,hogy elszórakozik veled,még nem biztos,hogy jelent is valamit.
2015. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nekem is megfordult a fejemben hogy csak szórakozik velem, de nem az a kvás lány, egy kotontól öklendezik. Ha ha nem lenne ilyen nem tettem volna itt fel a kérdést...
2015. jún. 4. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy önértékelési gondjai vannak, és tőled várja a megerősítést, hogy valóban kell neked, és nem akar "felsülni". De élethelyzet és korfüggő, próbálj meg vele őszintén beszélni és rákérdezni erre, mert zavar téged, és ezzel tudsz csak javítani a helyzeten.
2015. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!