Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nos hol is kezdjem.. :) Hosszas ideje élek együtt a párommal (barátommal, még nem jegyzett el), mindaddig sosem csaltam meg, ő volt nekem az első, egészen addig amíg sulit nem váltottam. Átmentem másik suliba ahol észre vettem hogy órán mindig én engem az egyik osztálytársam. Eleinte nem érdekelt, amikor rám nézett és én is rá akkor gyorsan elkaptam a tekintetem, míg végül eljutottam addig hogy nézett engem és én is mélyen a szemébe néztem, majd akaratlanul is de rámosolyogtam. :) Akkor kezdődött valami.. Teltek a napok, még mindig néztük egymást órán, egyre sűrűbben. Volt amikor már a szemöldökét húzogatta felém, volt amikor puszit küldött a szájával. (Ebbe a suliba nagyrészt csak fiúk jártak, elég kevés lány járt ide. A fiúk nagy része folyton bámult amikor az udvaron sétáltam és több osztálytársamnak is tetszettem.) Végül mellém ült órákon az a bizonyos fiú akivel szemeztem órákon. Nagyon megtetszett nekem. Csináltam egy új facebookot hogy a párom ne jöjjön rá hogy vele fogok írogatni, addig nem hagyott békén amíg nem jelöltem be a facebookon. :) Elkezdtünk ott is írogatni, nagyrészt csak a sex volt a téma. Nagyon bírtam a vagány stílusát. Volt amikor megsimította a kezemet, volt amikor sétáltam vele az udvaron és látta hogy fázok és a kezével meg akarta fogni mind a kettő vállamat, vagyis lehet ölelésnek szánta, de én egyből hátrébb pattantam hiszen foglalt vagyok. Forrt köztünk a levegő még hosszas ideig. Teltek a napok, elkezdett fűzni hogy lehetne köztünk valami. Végül beadtam a derekam. Mondtam hogy ám legyen. Megbeszéltük hogy a férfi wcben le fogom sz... másnap. Azért ott mert hiába vannak a lányok kevesen, az a kevés lány is mindig a női wcbe megy, a férfi wcbe meg kevés fiú jár. Eljött a másnap, megtörtént a wcben..le sz..m Nem bántam meg, a mai napig nem bánom. Teltek a napok, volt amikor 2 haverja jött érte a suliba kocsival és mondta hogy hazavisznek. Tudtam mire menne ki a játék, meg akarnak mind a hármat b... Persze én nem vagyok ilyen, sohasem voltam. Nem is tudom mi ütött belém amikor megtettem a wcbe..Ez volt az első és az utolsó alkalom hogy megcsaltam a párom. Annyira tetszett nekem ez a pasi hogy nem tudtam ellenállni neki, muszáj volt le sz... Megbabonázott a szemével..áradoztam,álmodoztam róla..szóval nem mentem velük és nem szálltam be a kocsiba. Másnap kiderült hogy a takarító egy kotonos tasakot talált a wcbe,gondoltam hogy biztosan ő rakta fel mert azt hitte hogy a kocsiban meg fog történni.. Megírtam neki a facebookon hogy ne nézzen ekkora k..nak mert nem vagyok az. De nem tudtam haragudni rá. Telketek a napok ugyan úgy szemeztünk,volt amikor a tanári asztalnál álltam és megfogta a popsimat mert sokak szerint nagyon jó seggem van.. :) Véget ért a suli..írogattunk sokáig fbn..suli után hónapokig írogattunk..aztán nagyrészt csak én írtam már neki.. Megírtam hogy úgy érzem hogy akkor a wcben csak kihasznált engem..Ő azt mondta hogy szó sincs erről és hogy nálam jobb nő még sohasem sz..le. Mondta még hogy kezdjünk együtt közös életet, de én nem mentem bele.Végül elgondolkodtam,rájöttem hogy nem szabad más pasival írogatnom amikor foglalt vagyok hiszen a párom nem ezt érdemli..Nem ismertem magamra, én sosem voltam ilyen, én voltam a hűség mintaképe. Megláttam a facebookos oldalán hogy rakott fel egy képet ahol egy lánnyal van (ekkor már sosem írt nekem, mindig én írtam neki én is csak ritkán mert mindig azt vártam hogy hátha ő ír, de nem írt) :( Szóval megláttam egy lánnyal a képen, alá írta: Szépikém <3 ..Remek van barátnője... Töröltem a facebookos oldalam és elhatároztam hogy nem fog érdekelni és csak a barátomra fogok koncentrálni aki a mái napig nem tud semmit a történtekről. Isten bocsájtsa meg amit tettem, már rájöttem hogy nem érte meg, de a mái napig nem tudom elfelejteni a fiút. Amikor titokban masztizok akkor mindig a fiú jut eszembe amikor elmegyek..Nem tudom miért.. :s Sokat gondolok rá, hiába telik az idő nem tudom elfelejteni hiszen annyira jó pasi.. :( Ő valószínű már elfelejtett... :( Nem is keresett azóta se, pedig még 2 elérhetőségemet tudja... Miért nem tudom elfelejteni? :(

2015. jún. 5. 18:41
 1/7 Zöldövezet ***** válasza:
Mert szeretted. 2 éve külön vagyunk, ma is hiányzik. Azóta több baratnőm is volt, de mindig rá gondolok. Vele fekszek , vele kelek. 22/f
2015. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod meg azt is hogy elolvastad ezt a hosszú szöveget! :) Már lassan megőrülök hogy nem tudom elfelejteni..De én úgy érzem hogy a páromat szeretem! :( Csak sajnos a párom úgy érzem hogy nem becsül meg eléggé..inkább örülne neki hogy ilyen barátnője van mint én, ő egyébként sokkal idősebb nálam. :) :(
2015. jún. 5. 18:49
 3/7 Zöldövezet ***** válasza:
Nem tudom felejteni, élek tovább, rendesen van életem hála istennek.. De a fejemben ott van , és szerintem ott is marad.. Már bármit megtennék h visszakapjam de aza vonat már elment. Van egy gyönyörű baratnőm , sokkal szebb mint az exem volt.. Mégse érzek ugy iránta. Jobbulj, erre nincs gyógyszer.
2015. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy te is mit érezhetsz! :(
2015. jún. 5. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Azigen! L*sz*p*d ! "De mit képzelsz én nem vagyok qrva!!!" Ez a hét "vicce" !!! Istenem ilyen embereket :( szegény barátod reméljük teis hasonlóakban részesülsz!
2015. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"inkább örülne neki hogy ilyen barátnője van mint én"


Ezt te most komolyan gondoltad?

2015. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? és a palid? meg ez a srác?
2015. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!