Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek vagy várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek vagy várjak még? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni. 5 hónapja dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Eleinte többen voltunk, aztán ketten maradtunk a férfi kollégámmal, aki 20 évvel idősebb nálam és el kezdett köztünk kialakulni valami kb. 2 hónapja. Majdnem mindig becézve szól hozzám (szívem, gyönyörűm), megsimogatja a hátam vagy megfogja a derekam, ha elmegy mögöttem. Több célzása is volt már kettőnkkel kapcsolatban, de mivel tud vicces és komoly is lenni, nem tudom, hogy komolyan gondolja-e őket. Meg olyat is mondott már, hogy legszívesebben olyat tenne meg mondana, amit itt, vagyis a munkahelyen nem lehet, mert rajtakaphatnak. Folyamatosan ehhez hasonló dolgokat mond. Meg azt is mondta, hogy igazán beléeshetnék már. Ezen meg is lepődtem. Volt szó taliról is hetekkel ezelőtt, de eléggé halasztódik, ezért sem tudom biztosan, hogy akar-e tőlem komolyan valamit vagy csak szórakozik. Csak közben gondoskodnia kell az édesapjáról és most most úgy van, hogy talán jövőhéten talizunk munkán kívül is, de nem vagyok benne biztos, rajtam nem múlik. Én már beleszerettem. Ma elköszönéskor mondta munka után, amikor ránéztem, hogy csillognak a szemeim. Rájöhetett már vajon, hogy szeretem? Legszívesebben megcsókolnám, ha éppen alkalom adódna rá és bátorság is kellene hozzá. Szerintetek az nem lenne ciki? Alig tudok már várni. Vagy hogy tudjam meg, hogy komolyan gondolja-e? Ti hogy látjátok ezek alapján? Van esély kettőnkkel kapcsolatban? Akar tőlem vajon valamit? Reménykedjek? Köszönöm annak, aki válaszol?


26/N


2015. jún. 6. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, le akar fektetni. Ha mást is akarna, nem csak játszadozna veled.
2015. jún. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj ne remenykedj. Egy pont ilyn ferriba zugtam bele, igaz szakmaztunk is. Megserulsz. Maris megsertett milyen alapon becez, fogdossa a derekad normalis korunkbeli elhiv moziba, kavera es nem merne megerinteni amig nincs valami randiszeruseg. 46 eves imponal neki hogy el tud csabitani. Nem rosszindulatu de gyenge gyava el a lehetoseggel. Amiket mond azt csabitasnak nevezik. En se kerultem jol ki belole porbalj megalljt parancsolni magadnak fajni fog
2015. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!