Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi tévő legyek? Várjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? Várjak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval! Van egy lány az osztályban! 15 évesek vagyunk! Előre mondom, hogy nem kérek abból a válaszokból, hogy jaj még kicsik vagytok stb.... Na szóval a lényeg.... Nagyon jóba lettünk első fél évben. Aztán össze vesztünk és második fél évben újra jóban lettünk "kicsit" sokkal jobba. Egyik nap elmentünk hozzám. Arról volt szó, hogy házit írunk megtanulunk... Háát... Máshogy sültek el a dolgok. Puszilgattam a nyakát ugye Ő ezt nagyon élvezte Ő is az enyémet. Azután pedig csókolóztunk hosszasan. A végén pedig azt mondta hogy jaj ezt nem kellet volna, meg sajnálja h megtörtént stb... Aztán jött a másik srác... Egyik lány leges legjobb barátom felhívott este, hogy látta őket együtt és háát nem akarja azt mondani de szerinte volt egy szájra puszi köztük. Háát én itt kiakadtam. Aztán pedig az volt hogy ugye a mi ezelőtti napunk az úgymond feledésbe ment de ő még mindig sajnálgatta meg mondta h nem kellett volna. Aztán a sráccal másnap csókolóztak stb... Ugye ezzel a sráccal már jóba van egy kis ideje... De mostanra még jobban lett. De az a srác tudom jól hogy csak kihasználja stb... És én pedig mondhatom ezt semmit sem ér... Mit csináljak szerintetek? Várjak míg tönkre megy az ő kapcsolatuk és aztán végre szabad és tisztán látó lesz a csaj vagy hagyjam inkább? Tudom hogy nem direkt csinálta az egészet. Vagyis na... Tudom, hogy ez nagyon nagy szemétség volt az Ő részéről de nem tudom... Mi tévő legyek? Valamit mondjatok már kérlek! Amúgy előző fél évben belém volt zúgva nagyon durván. Előre is köszönöm a válaszotokat!

2015. máj. 9. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
nem gondolod hogy ezt elolvasom
2015. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Pedig kicsik vagytok....-,-"
2015. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
na el olvastam rá vettem magam
2015. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
NEM VAGYTOK KICSIK 15 éves vagy ebben a korban már muszáj kurni na de viccet félre téve jó az amit ki találtál :)
2015. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem a csajnak nem kellesz ....(már bocs) aszt a fiút szereti ha vele van és méghozzá el se akarta mondani hogy csokoloztatok.... eszt tapasztalatból mondom....lány vagyok 15 éves voltam már igy nem is olyan régen :)
2015. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elmondta a srácnak hogy smároltunk. Köszönöm Videotesztnek és neked kedves lány válaszoló a normális választ!
2015. máj. 9. 20:45
 7/10 anonim válasza:
ja ha elmondta akkor mindjárt jobb helyzetbe vagy :)
2015. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt azért tisztázzuk, hogy a leírásod alapján neked éppen semmit sem ígért, úgyhogy nem feltétlenül volt szemét a csaj. Sőt, a másik sráccal is nyílt lapokkal játszik, mert elmondta neki, hogy veled csókolózott.


Ötöskével értek egyet: nekem nagyon úgy tűnik, hogy csók ide vagy oda, neked itt most nem osztottak lapot. Az emberek kiszámíthatatlanok, úgyhogy én nem ennék mérget arra, hogy a másik srác tuti kihasználja és hogy van értelme kivárnod.


(15 évesen pedig pont időben vagytok a szerelmezéshez meg az ilyen bonyodalmakhoz is.)

2015. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hidd el én tudom hogy az a srác kihasználja mivel ismerem a srácot és már nem az első csajjal csinálja ezt... Ugyan ezt eljátszotta már az egyik legjobb lánybarátommal. Ugyan ezt... Csak ez a lány nem látja az egészet. Erről nem nyitok vitát hogy miért t szemétség vagy sem.. Nem ez volt a kérdés! De köszönöm a válaszodat! Ment a zöld kéz
2015. máj. 10. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem téged választott, sajnos törődj bele. Arra pedig ne várj, hogy majd szakítanak és akkor...És mi van, ha addigra megint talál mást? Meddig akarsz várni? Emeld fel a fejed és nézz körül, keress mást. Találni fogsz olyat, akinek te jössz be.
2015. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!