Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintetek? Esélyes a dolog? Pls help!

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nőbe. Látásból ismerjük egymást. Köszönünk egymásnak és fb-on bejelölt mellesleg.


Olyan szép, meg nőies. Mint egy baba...:)


25 éves, én meg 17.


Szerintetek mit csináljak? Mire van esély?


2015. jún. 6. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
dugd meg
2015. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Puhatolozz utánna,hogy van e valakije. ha szép,akkor sanszos,hogy van. Ebben az esetben vagy parkoló pálya,vagy hagyod ahogy van,és keresel mást.De addig is keresheted finoman a társaságát,de eszedbe ne jusson próbálkozni nála.Még csak meg se említsd neki mit érzel. És szép apránként nélkülözhetetlenné teheted magad a számára. Baráti segítség itt, oda adó magatrtás ott, és semmi viszonzás. meghalgatod a gondjait, stb. és semmi nyomulás. Egy idő múlva,már ragaszkodni fog hozád,és ha az aktuális lelép,te leszel az első aki tudni fog róla. És aztán megvigasztalhatod,és lehet a karjaidban köt ki,és veled talál megnyugvást utánna. 46 / F
2015. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mumusan ***** válasza:
Beszélgess vele, hívd meg egy kávéra vagy fagyira. Aztán megtudod hogy bejössz-e neki.
2015. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok alapján nem fog összejönni veled, csak ha elég érett vagy hozzá. De szerintem egy 25 éves nőhöz inkább illik egy 25-30 körül pali, mint egy 17 éveshez. Azért gondolkodj el egy kicsit, Ő már érettebb, lehet 2-3 év múlva már komolyabb dolgokat akarsz, készen állnál egy házasságra akkor? Neki ketyeg már a biológiai órája, ha 30 körül szülni akar, akkor gondolj már bele... ehhez meg kellene teremteni mindent. Nem hiszem, hogy 20 évesen babakocsit akarsz tologatni...
2015. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elélveznék ennek a vonzó nőnek a hüvelyébe óvszer nélkül!
2015. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs senkije...
2015. jún. 6. 23:48
 7/8 Missi_Key ***** válasza:
0%
szerintem írj ki még 3 kérdést hátha attól férfiasabb leszal.
2015. jún. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy 25 éves nőnek már vannak elvárásai, tapasztalatai és tervei! Te lépést tudnál vele tartani?
2015. jún. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!