Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek így is esélyes...

Szerintetek így is esélyes lehet a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,de csak látásból ismerem.

A facebook adatlapját nézegetve konstatáltam,hogy kapcsolatban van, de folyamatosan szerelemről szóló idézeteket tesz ki,keresi az igazit és ehhez hasonló idézeteket ír és oszt meg.

Több mint 1 éve van kapcsolatban, az adatlapján nyoma sincs barátnak, sem képen sem írásban.

Én arra jutottam,hogy csak lerázásként van kint a kapcsolatban, és nem akar kapcsolatot.

Vagy éppen mert nincs senkije és esetleg ezt hátránynak tartja, bár ez nem valószínű,inkább a nem akar kapcsolatot a reális.

Mindenképpen megakarom ismerni közelebbről, de ez a "kapcsolatban" rész nem sok jót sejtet.


2014. dec. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van kozos ismerosotok, kerdezd meg tole. Vagy irj ra..nem gaz szerintem, vegulis ez a XXI. Szazad:D
2014. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, ne találgass. MAjd ő megmondja hogy mi van, és te meg majd ahhoz tartod magad. Ilyen egyszerű.
2014. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja kérdez rá. az még nem gáz. Ha meg elküld a francba hát akkor is megpróbáltad, vagy ha van barátja hát akkor is.


mivel nem ismeritek egymást, tiszta lappal indulsz, szóval feltételezem válaszolni fog.

2014. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is hercegnőnek gondolod, akkor viselkedj lovagként bazze. Nyílt sisakkal állíts elé, és addig ne tágíts a küldetésedtől, amíg az nem sikerült :)
2014. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja igen amúgy én is úgy értettem a rákérdezést, hogy pl ha van közös ismerősötök, úgy azért könnyebb, bár persze ez valószínűleg nem feltétel. Vagy valami közös group amiben mindketten benne vagytok arról is kérdezheted, de ja lehet egyszerűbb ezzel kezdeni
2014. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harcolj érte
2014. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rákérdezel nyíltan és bejösz neki akkor azt mondja hogy nincs de ha nem jösz be neki akkor pedig igent fog mondani,de közbe lehet hogy kamuzott, lehet hogy nem.
2014. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!