Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megunnám ha lenne barátnőm? 21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunnám ha lenne barátnőm? 21/F

Figyelt kérdés
A hétköznapokban nem ilyen típus vagyok, ami érdekel és leköt, azzal nem tudok betelni, és minden apróság lázba hoz ami vele kapcsolatos, és lelkesedek érte. Egy barátnőt könnyű lenne megunni? Vagy nem lehet ebből következtetni erre?
2015. jún. 6. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen kaliberű ürge vagy.
2015. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tuti, hogy erős a korreláció, egy ember mégiscsak más, de szerintem nálam van ilyen. Sok dolgot könnyen megunok, de ami igazán nekem való, azért hosszan lelkesedem. A páromat 15 éve nem unom, már ahogy vesszük, nem mindig izgalmas és interaktív, de mindig helyes és kedvelem a gondolkodását s a kis hülyeségeit, e téren nem igazán tud változás beállni.

Viszont ha pl. megváltozik a barátnőd, akkor azért megváltozhat a hozzáállásod is... Vannak emberek, akik eleinte a jó oldalukat mutatják, illetve olyanok is, de aztán mások lesznek.

2015. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy amit megszokok, és a szívemhez nő vagy sok emlék köt hozzá, azt nem tudom eldobni. A normálisnak mondhatónál több felesleges tárgyat tartogatok, ami sokmindenkinek szemét, nekem viszont emlék. Még ha össze is piszkolódott vagy összetört, akkor darabjaiban tárolom (pl. a kedvenc tányéram, sajnos nem tudtam megragasztani).
2015. jún. 7. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Mindenki eldobja a belépő karszalagját, de én megtartom vagy pl. meccsjegyeket is elteszem, sajnálok kidobni dolgokat :D
2015. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van pár karszalagom, két éve a vonatjegyeket is gyűjtöm, viszonylag gyakran utazom, és mindig ráírom a hátuljára hogy milyen program volt épp akkor. :)
2015. jún. 7. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még anno a buszjegyeket is gyűjtöttem, amikor volt egy-egy kirándulás, de sajnos azok valahol elvesztek, ahogy festés volt a szobámban és lomtalanítottunk... de még így is sok emlék megmaradt :) Vannak termésköveim és egy dobozba vannak színes kövek, azt kiskoromban szedtem a nagyszüleimmel egy pataknál, ha nem lennének meg, lehet akkor arra a kiruccanásra már nem is emlékeznék :) Egyszer nyertem egy bálon ibolyát, 5 év múlva elkezdett száradni, majd lecsippentettem az egyik levelét és elültettem és most már szép lett nagyon :) A nyereményibolyámat "Bálozós Ibolykának" hívtam, az utódját pedig "Bálozós IbolykaII"-nek :D :D Na meg kaptam egy pici plüsslovat anno a szobatársaimtól pár éve, a mai napig velem alszik :D Mind, mind egy emlék :)
2015. jún. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!