Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt ettem ma reggelire, de...

Ezt ettem ma reggelire, de kevésnek tűnik + ha mindig ez lenne, megunnám. Tippek?

Figyelt kérdés

Tk. kenyeret nem szeretnék enni, mert nem szeretem - ahogy a fehér kenyeret sem szerettem soha, akkor sem, mikor nem fogyóztam.


Szóval ma reggel ettem 1 pohár natúr joghurtot, zabpehellyel (én válogattam össze, tehát hozzáadott cukor nincs).

Mit ehetek még reggelire máskor? Illetve ez nem volt kevés? Mit ehetek még ehhez?


30 kg-tól szeretnék min. megszabadulni.


Mellette rengeteget tornáznom, reggel is (reggeli előtt), tehát kell az energia is...


lány, 20


2011. aug. 24. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, mennyi zabpehely volt benne. Ha 20 g, az semmire sem elég, elégeted, amíg elmosogatsz....

Zabpehelyből zabkását is készíthetsz, de néha-néha ehetsz péksüteményt is, vagy gabonapelyhet. Hát, ha a kenyeret nem szereted, max. puffasztott búzát ehetnél, de annak alig van tápértéke, szóval tankolj be belőle. Ja, és a joghutos zabpelyelybe rakhatsz gyümölcsöt, vagy pár szem szotyit, diót stb.

2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem megsérteni akarlak, ezt leszögezném. De ha nem szereted a kenyeret? Mitől van rajtad +30 kg?

(Tudom, nemcsak a kenyér hízlal, ezt a többieknek mondom.)

De nagyon érdekelne egy átlagos napi menüd.


Dokinál voltál már? Lehet, hogy hormonális probléma, azon meg nem segít a diéta.

2011. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
másfél maroknyi
2011. aug. 24. 15:33
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a nem fogyókúrás menü érdekelne, mennyiségekkel. Ha nem baj.
2011. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

" Nem megsérteni akarlak, ezt leszögezném. De ha nem szereted a kenyeret? Mitől van rajtad +30 kg?

(Tudom, nemcsak a kenyér hízlal, ezt a többieknek mondom.)

De nagyon érdekelne egy átlagos napi menüd.


Dokinál voltál már? Lehet, hogy hormonális probléma, azon meg nem segít a diéta."


Humoros vagy, már mivel sértettél volna meg? :D

Valóban, sosem ettem kenyeret, ellenben volt bőven pizza (legtöbbször az volt a vacsim is), rengeteg tészta szószokkal, ráadásul nagyon-nagyon sok csoki.


Nem vagyok beteg, már voltam kivizsgáláson.

2011. aug. 24. 15:35
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

Attól is függ a diétád "sikere", mióta élsz ekkora túlsúllyal? Mindig ilyen voltál? (Öröklött?) Vagy az utóbbi mondjuk 2 évben szedted fel?


Dietetikus nélkül én biztos nem kísérleteznék a helyedben, mert lehet, h lefogysz egy tizest,de húsz fog visszajönni rád, ha ilyen helytelenül kezded... Ez nem elég délelőttre!!! És még csak 20 vagy. Szóval, én inkább szakemberrel együtt csinálnám.

2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Mármint a nem fogyókúrás menü érdekelne, mennyiségekkel. Ha nem baj."


Az elsőnek írtam, hogy ennyi zabpehely volt benne.

2011. aug. 24. 15:36
 8/22 A kérdező kommentje:
Utóbbi 3 év.
2011. aug. 24. 15:37
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Egy maroknyi, kb 20-25 g (bár nemtom, ez nem túl pontos mennyiség), ami eléggé kevés. Szerintem egy átlag adag 40 és 50 g között mozog.
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"lefogysz egy tizest,de húsz fog visszajönni rád, ha ilyen helytelenül kezded... Ez nem elég délelőttre!!!"


Pontosan ezért tettem fel a kérdést, mert tudom, hogy nem elég, esetleg valaki írhatna valami jót, amit még ehetnék délelőtt, reggelire.

Isten ments, hogy ilyen étkezés miatt lemenjen 10 kg 1 hónap alatt, lassan szeretnék fogyni.

2011. aug. 24. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!