Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet párkapcsolat nélkül teljes boldog életet élni?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek azzal, hogy párkapcsolat nélkül is boldogan kéne élni, de ezt azzal cáfolnám, hogy mi társaslények vagyunk és igényeljük a szeretet, gondoskodást, tiszteletet, szexet ezek nélkül nem lehet valaki igazán boldog. Nekem van munkám egzisztenciám mindig próbálok félretenni belőle, saját lakásom, minden héten edzek, de mégse vagyok teljesen boldog és tudom, hogy csak egy nő hiányzik az életemből.
2015. jún. 7. 09:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Szexelni lehet kapcsolat nélkül is, családra egy társra meg nem minden ember vágyik. Szóval, van biztos olyan aki nem ezekben találja meg a boldogságot hanem valami másban.
2015. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Interferencia ***** válasza:
96%
Van olyan, akinek ezekre nincs igénye.
2015. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy kérdéssel válaszolnék a kérdésedre: Te kit szeretnél jobban magad mellé, aki függ tőled, és rád támaszkodik, vagy aki önálló és támaszkodhatsz rá?
2015. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Sehogy. Egyedül csak elvegetál az ember, teljesnek csak akkor érzed magad ha van egy jó nőd.

Tegyél érte és ne agyalj, mert az nem segít!

2015. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezt azért olvasd el:

[link]

2015. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Amíg nem tudsz társ nélkül is teljes életet élni, társsal sem fogsz tudni. Senki nem szeretne olyan embert társnak, aki csak tőle teszi függővé a boldogságát, és az értékességét, ez túl nagy teher bárkinek. Ha társ nélkül nem érzed értékesnek az életed, más sem fogja annak tartani, mert ezt a negatív érzést mutatod a külvilág felé, ez meg taszító.
2015. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Interferencia ***** válasza:
83%
Nekem egyáltalán nem kapcsolatfüggőnek tűnik a kérdező, csak normális igényei vannak.
2015. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
Társ nélkül lehet élni,de nem érdemes.Én ezt vallom.Nyilván egyedül is jól tudom érezni magam,de hosszútávon ez azért nem ugyanolyan.Egy idő után hiányzik az embernek,hogy valaki szeresse.
2015. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy párkapcsolatom se volt még, mert nem úgy alakult az életem, ahogy terveztem és szeretnék már nagyon valakit szeretni, hozzábújni, csókolgatni.
2015. jún. 7. 09:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!