Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónap együttlét után menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap együttlét után menjek utána Németországba?

Figyelt kérdés

Párom kint dolgozik, 2 hónapja jöttünk össze, akkor éppen itthon volt. Ennyire még nem voltam egy hullámhosszon pasival, mintha mindig is őt kerestem volna.. Ő nem akar hazajönni, nekem tervbe van külföld.. Nagyon szeretné ha kint lennék vele és én is vele akarok lenni.. De mégis, menjek külföldre? Ha igen mikor? Ha a szívemre hallgatok, már holnap mennék, csak, hogy együtt legyünk.

L 24, F 26



2015. jún. 8. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse. Én is 2 hónap után már a párommal laktam. És még most is, 3,5 év után. És nincs okunk a panaszra, házasodunk. Igaz ez Hungary.
2015. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként nem kockáztatsz nagyot a váltással, akkor miért ne? Végül is legrosszabb esetben, ha mégse működik, hazajössz.
2015. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van bármi komoly ami visszatartson? Ha nem, akkor eredj. :) Aztán ha nem jön össze, akkor majd hazajössz.


Így hogy külföld egyébként is tervben volt, és szíved szerint mennél is, nem tudom mire vársz. :)


Biztos segít majd munkát találni, addig meg megoldjátok.

2015. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs veszteni valód és amúgy is mentél volna, akkor még pont kapóra is jön végső indokként.
2015. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!