Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi kapcsolat egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi kapcsolat egy 25 éves lánynak sok, normális, vagy kevés?

Figyelt kérdés

25 évesen eddig volt 3 komoly kapcsolatom (4 év, 1 év, 2 év), 1 "komolytalan" (4 hónap), és 3 egy éjszakás kaland. Ez milyennek számít, sok, normális vagy kevés?

Titeket érdekel, hogy a barátnőtöknek hány kapcsolata volt előttetek?



2015. jún. 10. 12:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Így belegondolva az zavar csak, hogy valószínűleg kapcsolatfüggő. Az pedig nagyon nagy baj. Egyébiránt nem gáz a dolog. Egyszer nyilván megbeszélnénk egymás előéletét de onnantól kezdve nem igazán számítana. Ha csak nem tartja a kapcsolatot az exekkel
2015. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

nem érzem magamat kapcsolatfüggőnek, miért lennék az?

a komoly kapcsolatok között akár éveket is eltöltöttem szingliként, nem éreztem magamat rosszul.

2015. jún. 10. 12:31
 3/39 anonim ***** válasza:
55%
Figy, én meg csak 2 emberrel szexeltem, ebből mind a kettő komoly volt. Előző 3 éves, ez most meg 4 éve tart. :) Akkor? Megvan a válasz.
2015. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem normális, bár mindenki máshogy vélekedik.
2015. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy néhány kaland kapcsolatfüggőségre utalna, nem akartam velük járni vagy lelki kapcsolatot kialakítani.

komoly kapcsolatokkal meg próbálkoztam, nem jöttek össze örökre. most ezért ne járjak újra valakivel, mert az már sok lenne? : D

2015. jún. 10. 12:35
 6/39 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezt nem kell meregetni meg osszehasonlitani. Ha te jol erzed magad igy a borodben, akkor nincs semmi baj.
2015. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértettél... arra akartam kilyukadni, hogy bőven nem sok, próbálkozz csak, és majd célba érsz. :)
2015. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

ja értem, köszi. : )

jahh, én jól érzem magam, bár utólag az egy éjszakásokat kihagynám, mert nem voltak jók. : ) csak a barátnőim gimis koruk óta ugyanazokkal vannak, nekem meg már több is volt, ezért merült fel bennem a kérdés. nem ismerek nagy pasizós csajokat, nem tudom, mennyitől számít valaki könnyen kaphatónak. : D

2015. jún. 10. 12:46
 9/39 anonim ***** válasza:

25 évesen már nagyságrendileg 7,5 év kapcsolaton vagy túl. Ami vagy azt jelenti, hogy nagyon nagyon korán kezdted, vagy azt, hogy egyik kapcsolatból ugrottál a másikba. Ami 1 évnél hosszabb kapcsolat után igen csak fura, hogy a 4 évesről ne is beszéljünk. Ettől még nem kizáró ok, ahogy írtam is, de lennének fenntartásaim...


1. voltam

2015. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
OMG, akkor te pont az vagy, mint én, csak fordított verzióban! Mind2 oldalnak megvannak a jó és a rossz oldalai, következményei, de mondjuk én a gimis pasimmal jobb, h nem maradtam együtt.. :)
2015. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!