Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarja hogy találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy találkozzak a haverral? Félt (ékeny)?

Figyelt kérdés

Párom szombaton motoros találkozóra megy. Reggel indul, és kora este jön haza.

Eddig 7ugy volt,hogy az általam ismert kollégákkal megy és én is elkisérem,bär nem szivesen kértem volna aznapra pigenőt,mivel dolgozom.


Ma mondta hogy lehet az egyik kollégájával megy,akit csak képről és sztorikbol ismerek. Ez a pasas elég nagy csajozó hirében áll. És a párom még sosem mutatott be neki.

Ma kijelentette,hogy ha ezzel a pasival megy,akkor (ne haragudjak) de nem szeretné ha mennék velük,mert ilyenkor állatok a motorral....


Nem a megcsalásra gondolok,mert tudom hogy szeret és bizom benne... De miért nem akarja hogy menjek?

Félt vagy féltèkeny a haver miatt?

Amugy egy igen jóképű, tipikus tetovált,menő, kigyúrt stilusu a haver.

Féltene tőle?

Amugy feltünt hogy eddig mindig kerülte hogy találkozzak a férfival.


Ternészetesen sosem csalnám meg senkivel a páromat.


2015. jún. 10. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:

Csak fura volt a mai kijelentése hogy. ,,Édes, viszont ha a (itt a pasi nevét mondta) megyek,akkor szerintem jobb ha nem jössz,,


Erre megkérdeztem,hogy miert.

Erre Ő. ,,ilyenkor állatkodunk,nyomjuk a motorral is, meg ez olyan kanos motorozás. Ha mögöttem ülnél, nagyon féltenélek,,

De ez szerintem csak ócska kifogás amugy.


Biztos jönnek a válszok. Hogy,, nem akarja hogy menj,mert ugy nem tud csajoznu, stb,, de ilyenre nem is gondolok :)


Csak az a fura hogy mibdig kerüli hogy bemutasson a havernak

2015. jún. 10. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pasis kikapcsolódást akar,ahol ökörködhetnek,meg is mondta ezt neked.Nem hinném hogy a haverja miatt nem akarja.
2015. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Mert ő is, mint minden pasi másként viselkedik, ha ott a párja és ha nincs ott... Ez természetes egy tesztoszterontól duzzadó környezetben... Ráadásul ha állatkodnak is és húzzák neki a gázt, akkor tényleg végig miattad aggódna, ami meg végkép vonzza a balesetet...
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!