Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozzak vele, hogy elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, hogy elfogadja: szakítottunk?

Figyelt kérdés

6 hónapig jártam a barátommal, majd múlt pénteken szakítottam vele. Egyszerűen nem működött már, kihűlt a kapcsolat, egyre jobban idegesített, nem volt kedvem találkozni, stb. Pénteken találkoztunk és mindezt elmondtam neki, amire nagyon rosszul reagált. Ő még mindig nagyon szerelmes, olyanokat mondott, hogy nem tudja elképzelni az életét nélkülem, ő azt hitte, hogy együtt fogunk megöregedni, stb. Könnyezett is. Igyekeztem rövidre fogni a dolgot, mert fájt így látni őt, és minden mondatomra visszakérdezett, hogy van-e még remény rendbehozni a dolgot. Világosan megmondtam, hogy nincs, hogy ne reménykedjen feleslegesen.

Szombaton felhívott apukám, hogy megkereste őt a barátom, majd estefelé a legjobb barátnőm, hogy őt is. Hogy nagyon ki van borulva és nagyon szeret. Ez nagyon fáj nekem is.

Tegnap délután írt egy sms-t, hogy lezáratlannak gondolja és szeretne találkozni velem még tegnap este, csak azért, hogy beszéljünk. Továbbra is azt szeretné, hogy újra megpróbáljuk, de beszéljünk mindenképpen.

Jó ötlet lenne találkozni vele? Nem lenne csak rosszabb a helyzet?

L/21



2015. máj. 12. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod, hogy semmi esély már, akkor ne találkozz vele, mert ez neki reményt fog adni és az életbe le nem fog rólad szállni, mindig zaklatni fog.
2015. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha te lezartad magadban, akkor ne talalkozz vele. Ugyis csak az erzelmi zsarolas menne.
2015. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szia! Elszomorit mindig amikor egy szerelmi történet végét olvasom.

#1-nek igaza van.Ne találkozz vele! Tudom neked is erő kell hozzá. De ha taliztok tényleg sose lesz vége csak meggyűlölitek egymást!

2015. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
#3 19/L
2015. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
semmiképp se
2015. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Te szépen és egyértelműen lekommunikáltad neki, hogy részedről vége. Mondjuk az egy külön beszélgetés lenne, hogy mitől hűlt ki a kapcsolat, de a lényeg az, hogy a szerelmes férfinál nincs nagyobb hitű, egy fél pillantásodba is mint szalmaszálba kapaszkodva próbálja meg a lehetetlent. Én már csak tudom... Neki most azzal segíted a legtöbbet, hogy nem találkozol vele, nem kommunikálsz vele. 41/F
2015. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Interferencia ***** válasza:
A többiekkel ellentétben szerintem jó ötlet is lehet. Persze függ mindkettőtök habitusától is, de ha pl. nem kapott megfelelő magyarázatot, és most higgadtan meg tudjátok beszélni, az mindenképpen hasznos lenne. Amúgy ugye nem derült égből villámcsapásként érte a szakítás? Ugye nem az volt, hogy egy hete még dúl a love, majd lemondod a találkozásokat, aztán bedobod, hogy ennek nincs értelme, szakítsunk?
2015. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele többet! Csak rosszabb lesz utána. Hazudj neki valami amire megsértődik! Másképp nem fog leszállni rólad! Mond azt hogy kicsi a farka mondjuk..
2015. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, még jobban fog reménykedni.
2015. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én ilyen szituban sms-ben megírnám neki, hogy találkozni már nem akarok vele, de ha ír búcsúzóul egy hosszabb emailt, azt figyelmesen elolvasom, és válaszolok rá.

Válaszban meg leírnám neki hogy voltak szép időszakai is az együtt töltött hónapoknak, amikre mindig pozitívan gondolok, de az utóbbi időben már sajnos eltűnt ez az érzés. Írd neki nyugodtan, hogy fiatal és sikeres nőként pedig nem érzed úgy, hogy kompromisszumokat kellene tenned.

2015. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!