Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a kapcsolat megszakítása segít?

Figyelt kérdés
Leszögezném nem vagyok már gyerek 23 éves vagyok. Van egy barátom aki nagyon tetszik, de sajnos elérhetetlen, van barátnője akivel évek óta együtt vannak. Sajnos szerelmes vagyok belé, örülök is meg nem is a kapcsolatának, de nagyon nehéz. Sajnos nem tudom őt elfelejteni, de nem is akarom tönkre tenni a kapcsolatát. Ő mindezt nem tudja és jobb is így nem akarom neki elmondani. A baj, hogy szinte mindennap találkozunk és mindig átélem, hogy nem lehetünk együtt. Szeretném már elfelejteni, mert így nem jutok sehogyan sem előre. Mi lenne a megoldás és légyszi ne írjátok, hogy mondjam meg neki, próbáld meg stb. Szüntessem meg minden kapcsolatot vele, menjek pszichológushoz?

2015. jún. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se próbálkozz be nála. Próbálj meg nem figyelni az érzéseidre. Baromi nehéz, de nem lehetetlen. Egy idő után meg fognak szűnni, ha elengeded. Ha egyedül nem megy, jó ötlet a pszichológus.
2015. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Girgoy ***** válasza:
100%

Ez az "örülök is meg nem is a kapcsolatának" mit takar?


Mert ha azért örülsz, mert szereted és látod, hoyg boldog, akkor ebbe az irányba menj tovább, és ebbe az irányba engedd el őt. Ő a másik lánnyal boldog, és valószínűleg így a legjobb. De egyébként számodra teljes boldogságot nem az adna, ha egyedül maradnél, hanem ha keresnél másvalakit magadnak, akivel boldog lehetsz. Ez tudná szerintem végleg feledtetni a srácot.

2015. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
látom, hogy boldogok és örülök is neki, de az is fáj hogy nem velem
2015. jún. 11. 14:43
 4/4 Girgoy ***** válasza:
100%
Na, hát ez az. Örülj, hoyg ők boldogok és Te keress valakit, akivel meg Te vagy boldog. Ennél egyszerűbben nem lehet megfogalmazni a kiutat.
2015. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!