Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a mostoha bátyámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, arról van szó, hogy amikor kicsi voltam a szüleim elváltak, anyu azóta férjhez ment apunak meg van pár éve élettársa. 2 éve találkoztunk újra (régen már találkoztunk) amikor szüleink összejöttek. Ő apummal meg anyujával él, vagyis félig mert egyetemre jár én meg anyummal és a férjével. Ő 21 én meg 19 vagyok. Többször aludtam náluk, volt is, hogy csak ketten voltunk de semmi különös nem történt, sőt kifejezetten imádtuk egymást szekálni. Volt egy hét, hogy folyamatosan azt álmodtam hogy járunk, hihetetlen jókat beszélünk, megcsókoljuk egymást. Apuék nemrég elhivtak egy kis kiruccanásra. Gondoltam, elmegyek, hátha közelebb kerülök hozzá mármint lelkileg. Nem akartam most semmivel cukkolni, nem vágtam vissza neki és furcsálta.


Egyik nap ideges voltam, tönkrement a gépem. mivel infós vagyok nekem a gépem olyan mint macskának a tej. Neki volt egy régi gépe amire mondta hogy kölcsönadja nekem. annyira megörültem, hogy megöleltem de jól megszorongattam, de kiakadt, (kisfiúsan hogy ne már) viszont mondta na jó mégis de csak egy kicsit és most utoljára. És jól esett az ölelés. Azóta máshogy szokott cukkolni, állandóan az arcom babrálja meg lecukiz, mintha kismacska lennék de direkt átesik a ló túl oldalára mert tudja, hogy ezzel fel tud idegesíteni. (de mélyen jól esik ) Ezen a kiruccanós héten is, amikor mentem be a szobámba többször utánam jött kíváncsi volt és rengetegett beszélgettünk, volt hogy megölelt vagy megpuszilt.(tudom gyerekes ennek örülni de előtt soha még csak egymáshoz se értünk egyáltalán egy hello és mindenki ment a dolgára.) Meg amikor végig simítja többször is egy nap a derekam, a hátam egyszerűen beleremegek. Mindig megkérdezi, hogy mizu. És egyszer mondtam neki odéb az udvariassággal, mondta furcsálja de tényleg érdekli őt mivan velem. :)) Mostanában meg megint vele álmodok.


és plusszba,( már így is dőlnek belőlem a szavak pár sor ide vagy oda.)egyik éjjel nála kellett aludnom, mert a vendégszobát éppen festették. Filmet néztünk, és közbe a karját a fejem alá tette, de mondta ne élvezd sokáig. Elég szarkasztikus, de épp ez fogott meg benne nagyon.


Nem merek kezdeményezni, plussz mostoha báttyó, mit csináljak?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 14. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked annyi kislány. .) De ha vigasztal ő sem közömbös,csak nem mer indítani ugyanazon okból mint te.
2015. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok vérrokonok. Nyugodtan összejöhetnétek...Semmi gond nincs ezzel ha végiggondolod
2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd hogy csak az infosnak fontos a gep.. ez gaz duma
2015. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. jogos :D elmosolyodtam azon amit írtál :D
2015. jún. 14. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ebben nincsen semmi rossz. :) lehet hogy a szüleitek ki fognak akadni, de szerintem beletörődnek. Próbáljátok meg!
2015. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!