Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted mi a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi a tökéletes párkapcsolat definíciója?

Figyelt kérdés

A feladat adott. Le kell írnod az általat vélt/megtapasztalt tökéletes párkapcsolat defjét.


Ja, és kort is. Meg nemet is!


2015. jún. 14. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem tökéletes párkapcsolat nem létezik. A felek számára optimális kapcsolat létezhet.


Számomra:

Hasonló értékrend és érdeklődésre alapuló kapcsolat, amelyben a felek egyenrangú társak, megfelelően működik a kommunikáció és a konszenzuskeresés, az egymásra figyelés, az egymás iránti tolerancia. Olyan, amelyben a feleknek külön-külön is kiegyensúlyozottak, nem szorulnak egymásra, de jól kiegészítik egymást, képesek támaszkodni a másikra és támaszt nyújtani a másiknak. Olyan kapcsolat, amiben a társunk nem le- és felcserélhető, hanem egyedinek, különlegesnek és megismételhetetlennek tekintjük, tehát képesek vagyunk kötődni hozzá. Olyan kapcsolat, amiben az intimitás (beleértve a szexet is) harmonikus és mindkét fél számára kielégítő.


40N

2015. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes szeretetben együtt-egymásért, egymást emelve és szeretve.
2015. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyes szinte tökéletesen leírta ,és megfogalmazta mindazt ami egy stabil boldog ,és hosszútávú párkapcsolatban nélkülözhetetlen.Még annyit fűznék hozzá,hogy azért kel a kölcsönös tisztelet,bizalom,és szeretet is.mindezek mellé. És nem baj,ha a szex az átlagnál jobb,és mindig ki is mutatjuk a szeretetünket a másik fél iránt. 46 F
2015. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
# 3: Igen, azt kihagytam, hogy az optimális (!) és nem tökéletes (!) kapcsolatban a feleknek egy idő után bizony szükséges tudatosan dolgozni a kapcsolaton, kimutatva az érzéseket, apró figyelmességekkel, közös programokkal, stb. A környezetemben azt látom, hogy azoknak van harmonikus kapcsolata, akik még 10 év után is "randiznak" egymással.
2015. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsen tökéletes párkapcsolat, de a legfontosabb, hogy kétirányú legyen az utca, mert ha a másik csak félgőzzel dolgozik a kapcsolatért az régen rossz. De első sokkal jobban megfogalmazta.
2015. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es válasz jől összeszedett, de ebbe a meghatározásba szerintem beleférne egy (vagy több) barátság extrákkal kapcsolat is. Tehát valami hiányzik belőle.
2015. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6: Első vagyok. Szerintem ott van az... tudod, a másik ember nem le- és felcserélhető, helyettesíthető mással. Ez már szerintem nem tartozik bele a barátság extrákkal kategóriába...
2015. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!