Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folytatnátok ezt a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megoròbàlom röviden: 1 éve megismertem egy férfit, akit tiszta szívemből imádok és szeretek. De ő özvegy és van egy 4 éves tündéri kislánya. (Nem is ezzel van a baj!)

úgy èrzem néha hogy maximálisan megbízik bennem ès tènyleg kiönti nekem a szívét ès a lelkèt de néha nagyon bezárkózik. A felesegét (hétfőn lesz) 4 ève hogy elveszítette, 2 hònappal a kislányuk születése után. Azt mondta hogy soha többet nem akart maga mellé nőt, mert ezt nem bírnà ki mèg1x, de megismert engem. Bevallotta hogy eleinte csak azért kereste a társaságomat mert hogy nagyon hasonlít a hangunk a néhai feleségével, ellenben azóta ràjött hogy ég és föld vagyunk. De mégiscsak elhívott vmiért vacsorázni...stb és már fél ève együtt vagyunk. De mostanában nagyon sok minden megfordult a fejemben. Eddig egyetlen egyszer mondta hogy szeret, akkor is már félálomban voltam. Folyamatosan magához ölel, figyelmes velem, érdeklődik utánam, de mi van ha ő mégsem fogja tudni elengedni a nejét? Tartok tőle hogy igazából csak azért tart maga mellett, mert mégis csak a hangom akarja hallani. Vagy csak túldramatizálom és azért nem hajtogatja hogy szeret, mert legbelül fél? És igazából nem szeretném fél év után gyerek tèmàval nyaggatni, de ma mikor vittem a pici lányt az oviba, akkor megfordult a fejemben, hogy én is nagyon szeretnék majd nemsokàra kisbabàt, de mi van ha ő nem, mert fél? Sztetek kérdezzek rà nàla? Vagy csak legyek türelemmel?

igazàbòl nem tudom hogy el tudnám e azt fogadni egy életen át hogy örök 2. legyek a néhai neje mögött, valamint hogy ne legyen közös kisbabànk (nem azért mert nem szeretjük egymàst a kislánnyal, csak mindenkèpp szeretnèk nemsokàra szülni) és hétfőn lesz ugye a halàlànak az évfordulòja. Nem tudom hogy hogyan viselkedjek. Keressem én? Kérdezzem meg hogy hogyan van? Vagy legyek természetes? De axt sem akarom hogy azt higgye hogy engem ez hidegen hagy vagy nem érdekel, mert ő biztosan kissè magàba lesz fordulva.

anyukàm szerint hagynom kène ext a kapcsolatot a csudàba, szerintetek? Én őszintén nagyon szeretem, de nagyon tanácstalan vagyok a fent leirtakban. Kèrlek segìtsetek!

előre is köszönöm!



2015. jún. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel ennyire megviselte a felesege halala az evfordulo elotti napon tudasd vele hogy nem szeretned zavarni oket , ha o szeretne elkisered ott oket a sirhoz es ott szepen csondben vagy esetleg ovatosan megsimogatod a vallat. Valoszinuleg azert nem mondogatja hogy szeret mert rettenetesen fel es latszolag nagyon megrazta a neje halala. Mivel regota elment az asszony esetleg szobahozhatnad a pazcihologust hogy segitsen neki lekuzdeni a gyaszat mert igy nem lehet egeszseges gyereket nevelni. Egy ev utan meg a gyerek temat hagyd elobb vRj hogy hatha a pszcihologussal javul majd az allapota. A kislannyal meg tudasd hogy nem akarod elvenni az anyukaja helyet de szereted az apukajat es szeretned ha az o kedveert baratnok lennetek. Ha a parod latja hogy jol bansz a gyerekkel gyorsabban halad majd a javulas fele.

18/L

2015. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazabol a pici lanyon nem erzem hogy barmiben is mas lenne az elete, hiszen neki nem is fura hogy hianyzik vki, mert sosem volt anyukaja. Neki apa van es pont.

es tenyleg hihetetlen, de a kislany ugy bujik es ugy jon hozzam, hogy azt igazabol leirni sem tudom. (Mar elgondolkodtunk azon hogy nem e lehet, hogy ilyen tudatalatti modon o is a hangom miatt huz hozzam)

es ugye talan a legnagyobb baj, hogy a parom 9 honapon kerestul aggodott, konyorgott a felesegenek, de az nem hallgatott ra es vegul meghalt. Es sztem ez a 9 honap orolte fel annyira az idegeit hogy ilyen most. Es igazabol en nem merem azt mondani neki, hogy eredj mar el orvoshoz ezzel!

2015. jún. 12. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rövid leszek és tömör : engem nem érdekelne ez a kapcsolat,mert semmi kedvem ahhoz hogy mások lelki problémáját én oldjam meg,és a meghalt feleség árnyékában kullogjak,és még rendezzem a gyereket is.Negatívan hangzik,de pótlék soha nem lennék.
2015. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok lehet hogy nem mered de muszaj lesz mert ez ot es a kapcsolatotok is felorli. A kislany azert bujik mert o anyukanak nez teged.
2015. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

"Azt mondta hogy soha többet nem akart maga mellé nőt, mert ezt nem bírnà ki mèg1x, de megismert engem"


Szóba nem állnék olyannal,aki ezzel indít.

2015. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A felesége halála évfordulója előtt beszélj vele, hogy ha úgy érzi, hogy egyedül szeretne lenni, akkor megérted és nem zavarod. Persze, ha azt szeretné, hogy találkozzatok aznap, akkor legyél vele.

Egy más alkalommal nyugodtan felhozhatod neki és megbeszélhetitek, ő mit érez irántad, mik a hosszabb távú tervei, mert a tieidben szerepel majd egy közös baba.

Ezeket ennyi idő után nemhogy meg lehet, hanem illik is megbeszélni egy kapcsolatban.

Természetesen semmit nem kell erőltetni, nem kell nyaggatni, de tisztában kell hogy legyetek egymás érzéseivel és hogy mit terveztek a jövőt illetően.

Ha ezt megbeszéltétek, utána lehet gondolkozni, hogy érdemes-e folytatnotok együtt.

2015. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem folytatnám.
2015. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!