Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehezen fejezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehezen fejezem ki az érzelmeim? Hogy mondjam el neki mégis?

Figyelt kérdés

Még nagyon a kapcsolat elején tartunk, csak pár hete vagyunk együtt barátommal, de folyamatosan kérdezgeti, hogy én szerelmes vagyok-e már? Egyszerűen nem tudom kimondani, hogy igen, de csak azért, mert tudom, hogy ő még nem. Neki sajnos az előző kapcsolatából kiindulva nehéz, ebbe most nem szeretnék belefolyni, hogy miért, de tudom, hogy ő még nem azt érzi amit én.

Valahogy szeretném vele tudatni, bár szerintem ő is tudja, csak hallani akarja vagy nem is tudom, de nekem ez így annyira rossz.


2015. jún. 15. 08:37
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Csak mondd ki...ennyi. Ha szerelmet érzel akkor azt, ha még nem, akkor ne mondd.
2015. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sem tartom a szavakat sokra. Egy vadidegent is megállíthatsz az utcán, és mondhatod neki hogy szereted. Rossz példa, de én se testvéreimnek, de szüleimnek nem mondtam még hogy szeretem őket, de tudják. Barátnőimnek is csak annyit mondtam mindig hogy én is, de csak akkor ha azt mondták hogy szeretnek. Bár már ez is töri a nyelvemet. Ilyen kérdést meg el szoktam engedni a fülem mellett.
2015. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem hallgathatok. Megkérdezi, hogy szerelmes vagyok-e és nem válaszolok semmit? Mondjuk kb eddig ez volt, de annyira kellemetlen. :/ Mindegy megmondom neki, mert tulajdonképpen szeretem, nem erről van szó, csak kicsit furcsán érzem magam amikor ki kellene mondani, mert tudom, hogy ő még nem szerelmes.
2015. jún. 15. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy ne kérdezgesse...

Alapból milyen alapon teszi, ha ő nem az. ez szerintem valamilyen szinten megalázó is.

Én is nagyon nehezen tudom kimondani egyébként, de ha látom, hogy egy férfi tekintetéből sugárzik a szerelem és ő tudja mondani nekem, illetve ha ehhez hozzájön az az érzés is, hogy azt érzem, hogy nehezebb már visszatartani, hogy ne mondogassam ezt folyton...na én olyankor szoktam csak.

2015. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!