Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék hogy megtörjön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy megtörjön a csend/kínos hallgatás?

Figyelt kérdés

Kb fél éve megismertem egy házas nőt ,2gyerek meg a férj ,tehát egy tipikus család...

De jobban megismerkedtünk ,sok időt töltöttünk egymással mint barátok ,de a család többi tagját nem volt szerencsém személyesen megismerni (hála istennek)... Pár hónap elteltével miután kialakult a barátság hát több volt köztünk (legalábbis a részemről biztos) , kerestük egymás társaságát (jó az igaz hogy én többször)...

Az utóbbi időben pedig már szóba került a férje is... Hogy már nem olyan mint régen ,sokat vitáznak , meg ha nem lennének a gyerekek akkor már elvált volna (legalábbis ez jött le a mondandójából...)..

És az utóbbi találkozásaink már kissé olyan furcsa volt .. Volt hogy kettesben voltunk és dumáltunk és voltak kínos csendes pillanatok amik nem kellemetlenül voltak csendesek hanem inkább mintha várnánk valamire (mondjuk én arra hogy szólaljon már meg hogy több vagyok neki mint barát meg blablabla..). A legutolsó találkozásunk volt a csúcs..."buli" volt amire már párhéttel ezelőtt rákérdezett hogy megyek-e... Hát nem is kell mondanom (tudtam) hogy ott volt az egész család...(Na ez már kellemetlenül volt kínos a számomra...) Na mindegy tehát az a lényeg hogy próbáltam figyelmen kívül hagyni őket és jól érezni magam de ez elég nehéz volt ... Folyton engem nézett a férjéhez egy szót se szólt egész este ... Beszélni nem beszéltünk .. Nyilvános helyeken nem szoktunk kezdeményezni se ő se én... Na lényeg a lényegbe hogy nemtudom ha csak barát vagyok neki akkor miért nem mutatta be a férjét vagy miért nem dumálunk a kollégái előtt .. Nem értem olyan mintha várnánk hogy ki az aki előbb elmondja a másiknak azt hogy mit érez... Vagy nem így van ti mit gondoltok erről ? (Jó tudom család meg minden én sem szeretném szét bombázni a gyerekek nyugodt életét elég kicsik még és én ezért nem merek kezdeményezni...) De ti mit tennétek a helyembe ?

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet ?


2015. jún. 15. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
En kegcsokolnam egy ilyen kinos csend alkalmaval es ha mondjuk eltol,akkor tudod h hanyadan alltok, ha pedig visszacsokol akkor foleg. Csokolozni neha egyszerubb mint beszelegtni, de sztem o arra var, h te kezdemenyezz hiszen o a hazas:-)))
2015. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez igaz de... Ha "közel" kerülünk egymáshoz (ez nem vicc) igencsak idegesek vagyunk és nem is olyan egyszerű mint gondoltam!De lehet ez következik már ,mindent vagy semmit ... :)
2015. jún. 15. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki két gyerek van, őket nem fogja otthagyni. Ha összejöttök, bevállalod őket?
2015. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is várom el tőle... És a gyerekeket se választanám el se az anyjuktól se az apjuktól... Hát hogy beválalnám-e ? Hát fiatalabb is vagyok pár évvel a nőtől ,gyerekeim nincsenek és nem is nagyon mozgok olyan körökbe akiknek van... Szóval elég idegen nekem ez a helyzet.... És megijeszt a helyzet ha látom őket az anyjukkal de szerintem ez normális hiszen a gyerekekhez fiatal vagyok még....
2015. jún. 16. 04:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd. Ő is tudatában van a gyerekeknek, nagykn is, ha közeledsz hozzá, nagyjából azt is kommunikálod, higy mjndehigy kell neked, vagyis a gyerekeivel együtt.
2015. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze ez is igaz hogy én a gyerekekkel együtt fogadjam el őt és el is fogadnám de szerintem az elején elég nehéz lenne beleugrani a közepébe... És szerintem a gyerekeknek is... És ekkor jön az a kérdés "és ha nem működne?" ezért ilyen nehéz... Én ezt felfogom ,ő is de a gyerekektől ezt nem lehet elvárni ... Egyik nap itt másik nap ott... Szóval fogalmam sincs mi lenne a jó... :(
2015. jún. 16. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát bár nem a te dolgod lenne, szerintem még most kéne megmondani a nőnek, hogyha el szeretne válni váljon, de ne te legyél az indok.
2015. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!