Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennek?

Figyelt kérdés
4 eve megismertem egy fiut , akit igencsak megkedveltem... 3 evvel idosebb nalam.1 even keresztul jartunk es szakitottunk.Utanna tobszor is osszejottunk...neki a szunetek kozott meg volt 1-2 baratnoje, mert el probalt engem felejteni, de ez nem sikerult neki, csak visszajott es kert egy eselyt,hogy velem lehessen.En az a csendes lany tipus vagyok es nem is nagyon kerestem magamnak baratot.Ez mai napig igy megy, de en nem akarok adni neki egy eselyt, mert felek attol,hogy mit csinalok ha eljon az ido amikor majd le akar velem fekudni(en 15 vagyok, o 18).Vagyom a jelenletere de nem tudom mit tehetnek..

2015. jún. 16. 10:55
 1/3 Rezi Dencia ***** válasza:
4 éve? 11 éves korod óta csinálja ezt veled ez a fiú? Tudhat valamit. Vagy te nem.
2015. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért a felnőtt párkapcsolatok közé írtad ezt? :) A szexszel várj addig, amíg biztos leszel magadban. Nyugodtan adhatsz a srácnak esélyt, ha szeret téged, akkor nem fog tovább menni, mint ameddig hagyod.
2015. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mumusan ***** válasza:
Ha szívesen vagy vele, akkor esélyes hogy szereted. De ilyen fiatalon, kevés tapasztalattal lehet hogy csak valami kis lángolás.
2015. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!