Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok boldog lenni? Se férfi se nő oldalán?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaphatunk kicsit több infót? Te fèrfi vagy nő vagy? Hàny èves? Milyen balul sikerült próbàlkozàsaid voltak amik miatt ezt gondolod? Èrt valami nagy csalódàs?
2015. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,és sose csalódtam mert nem éreztem soha senki íránt semmit ,(teljes űrességet érzek és már huszonéves vagyok..szóval azt sem tudom minek vagyok a földön
2015. jún. 16. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Először talán azt kéne megértened, hogy a boldogságodért egyedül csak te vagy a felelős, senki más. Külső kapcsolatok, külső tényezők által csak múló örömöket és élvezeteket kaphatsz, boldogságot nem, mert az egyedül csupán rajtad múlik.

Ezt tudom ajánlani:

https://www.youtube.com/watch?v=gL3TTM30zeY

https://www.youtube.com/watch?v=vMgZtk6XPoE

2015. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És baràtok, csalàd? Mi a helyzet a többi emberi kapcsolatoddal?
2015. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy Totó kutyust kéne megkeresned és elindulni vele a sárgaköves úton! De nagyon vigyázz mert ha letérsz róla az életednek annyi!
2015. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!