Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Arra is lehet féltékeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra is lehet féltékeny az ember, akibe nem szerelmes?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy pasi, nagyon sokszor ugy viselkedett velem, mint aki többet érez irántam, viszont konkrétan nem kezdeményezett, nem hivott el sehová. ugyhogy elkönyveltem, hogy biztosan nem érdeklem annyira. Viszont, amikor kiderült hogy tetszem másnak is, akkor nagyon féltékeny lett meg ki volt akadva, rosszkedvű lett stb, meg amikor mondtam, hogy hazamegyek 2 hétre (külföldön élek), akkor is elkezdett velem duzzogni, mintha megbántódott volna, meg több apróságon is ugy felkapta a vizet, tul reagál egy csomó dolgot...de ha nem akar tőlem semmit, akkor miért csinálhatja ezt?

Most meg ráadásul látták többször egy lánnyal, de nem tudja senki hogy a barátnője-e vagy sem...de közben velem ugyanugy viselkedik mint előtte (hol el van olvadva, hol duzzog semmiségeken).

Valaki meg tudja fejteni az ilyen viselkedést a pasiknál? :)


2015. jún. 18. 13:41
1 2
 1/12 Mumusan ***** válasza:
100%
Gyerekes...
2015. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem "pasi" viselkedés, hanem az egófényező, önbizalomhiányos, birtokló személyes sajátossága, akár férfi, akár nő az illető. Te beletartozol az "udvartartásába", és féltékeny, amiért találsz nála jobb elfoglaltságot, vagy esetleg másik pasit.. Lehet, hogy neki van barátnője, de attól még igényt tart az összes lehetséges nő csodálatára és társaságára, akit csak meg tud bűvölni. Tudod, ez az a bizonyos "amit nekem lehet, azt neked nem" típusú hozzáállás.
2015. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De közben egy 35 éves, magabiztos, nem önbizalom hiányos pasiról van szó....habár hogy belsőleg mennyire önbizalom hiányos, azt nem lehet tudni
2015. jún. 18. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igen, mert az egoista emberek mindegyike féltékeny egyébként.
2015. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akinek mások megerősítésére van szüksége ahhoz, hogy jó pasinak tartsa magát, hiába mutat mást, bizonytalan alkat. Volt egy ilyen exem, kívülről mindenki elhitte, amit mutatott magáról (rajongtak érte a nők és felnéztek rá a férfiak), legbelül mégis folyton a saját komplexusaival vívódott, amiknek ráadásul volt is alapjuk. Ő a viselkedésével kompenzált. Biztos nők között is ismersz olyat, aki tetszik egy pasinak, aki viszont neki nem kellene, mégis haragszik rá, mikor talál másik nőt, akiért rajonghat..
2015. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
féltékeny örülj neki
2015. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ,arra lehet féltékeny az ember, akibe szerelmes. Lehet, hogy szerelmes beléd de azért nem közeledik, mert esélytelennek tartja a kapcsolatot veled, vagy azt hiszi van barátod, vagy mert külföldön élsz stb. Attól hogy más lánynál próbálkozik, lehet hogy veled szeretne lenni. Ha szerelmes és azért féltékeny akkor nem gyerekes, ha csak azért lett ilyen mert más feltűnt a színen de nem szerelmes, akkor egy egoista. Nekem is volt olyan aki akkor kezdett sok év után udvarolni mikor már volt barátom, persze csak szavakkal, tettek ezt sosem követték. Csak azt próbálgatta el tudna-e venni a páromtól. Majdnem sikerült neki, de szerencsére nem. A mai napig haragszom érte, de nála ok lehetett a kapuzárási pánik is.
2015. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem tettem hozzá, hogy a főnököm...kicsit azért ez bonyolitja a helyzetet...
2015. jún. 19. 00:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Amugy amikor kiderült hogy tetszem az egyik srácnak, akkor nem is annyira duzzogott, inkább rossz kedve lett, mintha rosszul esett volna neki...duzzogni inkább olyanokon szokott, amikor munkával kapcsolatban csinálok valamit, ami neki nem tetszik, és ő ezt személyes bántásnak veszi, meg most hogy 2 hétre hazajöttem...mondjuk ha nem érdekelném egyáltalán, szerintem ennyire nem vette volna zokon hogy hazajövök, legalábbis aki engem nem érdekel, arra fütyülök h két hétre lelép vagy sem....
2015. jún. 19. 00:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj hát te már kérdeztél itt ebben a témában:) De akkor még nem volt képben másik nő.. Akkor azt írtad, szerinted csak azért nem lép, mert nem akar alkalmazottal kavarni. Nem tettél semmit az ügyben, amit akkor tanácsoltak? Ez a viselkedés viszont olyan éretlen, hogy nem biztos, hogy jól járnál vele, ha tetszel is neki..
2015. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!