Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy egyes emberekre folyamatosan rátalál a szerelem, míg másokat nagy ívben kerül?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Mert olyan a belső lénye, és tud szeretetet adni, ezáltal vonzza magához az embereket. Az emberek szeretnek szeretve lenni tudod? Igazán tisztán szeretve.Lehet ez egy szimpla barátság, de lehet szerelem is. Általában az ilyen emberek nem is tesznek semmi extrát, csak ontják magukból amijük van, ezt viszont tudnod kell.

Egy rideg ember a legritkább esetben tud önzetlen lenni, ahhoz hogy az legyen nagyon kell tudnia szeretni az adott embert.

2015. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
*tud szeretetet adni, nem majomszeretettel szeret, hanem mindig az aktuális embernek megfelelő szeretettel, ahogy az igényli
2015. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy tök véletlenszerű dolog,szerencsésnek kell lenni ehhez,ennyi.

Ismerősöm több kapcsolatát nagyon hamar összekapta úgy,hogy az utcán a hölgy elejtette mondjuk a dossziéját,kiesett az összes papír belőle,ismerősöm segített neki összeszedni.Majd elkezdtek beszélgetni,meghívta egy kávéra,és onnantól nem volt megállás,összejött neki a kapcsolat is.

És ez nem először fordult vele elő,csak nyilván a körülmények,és a tárgyak mások voltak,de a helyzet ugyanez.

És az összes kapcsolata ilyenből történt meg.

Velem soha még csak hasonló helyzet sem fordult elő,pedig szívesen segítek az embereknek,pláne egy csinos hölgynek. :)


Szóval ez nagyon szerencse kérdése is,mert ha nem hoz össze olyannal az élet messziről sem,akivel jól kijönnétek,akkor teljesen mindegy mit csinálsz igazából.

2015. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell, hogy valakire folyamatosan rátaláljon.

1x kell, hogy rád találjon az igazi. Nekem szerencsém volt, mert 20 évesen ismertem meg a nagy Ő-t.

Azóta már házasok is vagyunk és nagyon boldogok.

De előtte nekem sem volt különben szerencsém.


26/N

2015. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó 4-es de 20 évesen teljesen jó a dolog,az egy elég megfelelő időpontnak mondható,ráadásul gondolom neked azért előtte is voltak akár kisebb vagy alakuló kapcsolataid ellenkező neműekkel.

De jómagam soha nem voltam ilyen szempontból szerencsés,még csak közel kerülni sem tudtam egyetlen nőhöz sem soha életemben.

És ilyen helyzetek soha nem történtek velem,pedig jó lett volna...

És azóta sem jön össze még csak beszélgetés sem nőkkel,mert nem helyesnek születtem,és így aztán magasról tesznek rám a nők,maximum kinevetnek,megaláznak.

24/F

2015. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 5-ös, mert rossz lányokkal kezdesz, sajnos a nagy részük már tényleg felszínes, kevés a rendes lány.

Persze, hogy én 20 évesen megtaláltam nagyon szerencsésnek mondhatom magam. Igazából előtte nekem is csak egy rövidebb (5 hónapos) kapcsolatom volt.

Mondjuk nekem magasak voltak mindig is az elvárásaim, de nem a külső, hanem a belső tekintetében. Szerencsére találtam egy pont olyan férfit magam mellé, akit elképzeltem.:)

Meg az emberre mindig akkor talál rá a szerelem, mikor nem keresi.

2015. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akárhogy is van, ha csak ölbetett kézzel ülünk és várunk h történjen már valami akkor a büdös életben nem fog ránktalálni senki. Kicsi az esélye h pont a postás vagy a vízórás lesz az aki becsönget és hopp itt vagyok te vagy a szerelmem.


elébe kell menni, kell a "valahol" és a "valamikor" hogy esély legyen rá.

És ha ott van előttünk egy szimpatikus személy akkor meg kell ismerni mert sosem lehet tudni-.

2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen! Ilyen az élet, ezt már én is észre vettem.
2015. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyes nők válogatósabbak, mások kevésbé. Egyes férfiak jóképűek, mások csúnyák.
2015. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden a szerencsén múlik. A szerencse pedig a tudatalattid gondolataiból. Érted? Hogy tudat alatt mit gondolsz, remélsz, miben hiszel, azt vonzod magad köré.
2015. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!