Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki találkozott már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találkozott már ilyen érzéssel?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom mit érzek! Van egy fiú barátom, tök jó mikor itt van beszélgetünk meg minden. De mikor el megy és rá gondolok akkor ilyen szomorúság önt el. Rossz lesz a kedvem, a közérzetem. Én is fiu vagyok. És tuti hogy nem vonzódom a nememhez mert egyszer ki probáltam és mikor oda került volna a sor hogy tennem kellet volna valamit, elhánytam magam. Szóval tuti hogy hetero vagyok. Viszont nem tudom mi ez a rosz érzés. Valaki tudna segíteni?? F/19

2015. jún. 18. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Látens homo vagy.
2015. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem! Mert akkor kívánnám mikor látom. De nem mikor beszélgetek vele akkor se jön ilyen gondolat a fejembe.
2015. jún. 18. 22:38
 3/10 Fruzsko válasza:
100%
Szerintem az lehet itt a helyzet, hogy van valaki, akivel nagyon jól érzed magad, úgy érzed mindenben számíthatsz rá. Úgy vagy vele, hogy mindent meg tudtok beszélni és valamilyen szinten lelki társad, amivel nincs is baj, nem kell feltétlenül lánynak lennie a lelki társadnak. Mondjuk érdekes, hogy megfordult ez a fejedben és,hogy eljutottál odáig, hogy ki akartad próbálni fiúval. Szóval két dolog fogalmazódott meg bennem, egy: nem túl jó a viszonyod a családoddal, főként apukáddal, vagy nem jó példát láttál tőle. A másik, ami megfogalmazódott bennem, hogy felnézel erre a srácra, pl. lehet,hogy jó kapcsolatai vannak, mind lányokkal, mind fiúkkal, haverokkal és szeretnél a köreibe tartozni, szeretnél olyan lenni, mint ő. És azzal, hogy veled van, egy támaszt érzel magad mellett, valamint úgy érzed, ha veled van, tanulhatsz tőle. De ezek csak akkor helytállóak, ezek a feltevések, ha teljesen kizárható, hogy meleg vagy :)
2015. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez teljesen biztos!
2015. jún. 19. 02:41
 5/10 anonim ***** válasza:

neharagudj, de én heterü vagyok, és soha a büdös életben meg sem fordult a fejemben, hogy "kipróbáljam" hányok e egy hapsitól, vagy sem.

Szóval itt szerintem ha nem is meleg, de a biszexualitás könnyen előferdülhet.

2015. jún. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon régen volt. De ha elhányom magam ettől a dologtól akkor szerinted hogy menne ez a dolog? "Sehogy"! Még kicsi kamasz koromban volt ez! De ezt csak azért hoztam fel hogy kizárjuk hogy meleg vagyok! De azért köszi!
2015. jún. 19. 03:14
 7/10 anonim ***** válasza:
voltál már nővel?
2015. jún. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez természetes! :) 19 éves elmúltam! :)
2015. jún. 19. 04:20
 9/10 anonim ***** válasza:

az hogy, elmultál 19 pont nem jelent semmit, többen itt irogatnak, hogy 30 évesek, és még nem voltak nővel, szóval..:)

Miért a szerelem kategoriába tetted a kérdést?

2015. jún. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem engedett tovább és be irkáltam. Nem nagyon tudom hogy müködik az oldal.
2015. jún. 19. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!