Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adna nekem valaki tanácsot adni!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna nekem valaki tanácsot adni!?

Figyelt kérdés

Sziasztok ... Barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt és ebből ő sajnos 1 évet kint töltött külföldön ( és még 1-et fog ). Sok idő után el engedtem bulizni és azt mondta nem volt semmi DE egy kollégája is ott volt akinek bejön a barátnőm... és barátnőm hagyta hogy haza kísérje és ott is aludt a faszi.... nem egy szobában mert 5 szobás lakásban lakik albérlet féle.. na most nekem ezt csak pár nap múlva mondta el... nem volt semmi és hiszek is neki nem olyan aki ilyenben hazudna.. megkértem h törölje fb-ról és a munkahelyén is nézze levegőnek és meg is teszi a kedvemért + már egyszer elmondta a faszinak hogy nem lesz soha semmi mert én vagyok neki.... bár a srác elhívta ebédelni a barátnőm ő rögtön nemet mondott neki és mondta h én vagyok neki. és a kérdésem az hogy megbocsássak neki ... mert lényegében nem csalt meg ... hanem csak hazudott.. vagy szakítanom kellene vele és ha igen az indok is érdekelne


Bocs a hosszú leírásért csak alapos akarok lenni... mert a barátnőm nem ribi vagy ilyesmi ... csak a távolság kicsit betett neki.. soha ilyen nem volt.. de most jön haza nyáron ...1 hónapra.



2015. jún. 19. 07:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy sok a szó ismétlés sajnálom de rettenetesen ideges vagyok :(
2015. jún. 19. 07:16
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja és továbbra is szerelmes vagyok belé ezért nehéz nekem
2015. jún. 19. 07:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog... A nagy kérdés, h meg-e van köztetek a bizalom. Nyilván valamilyen szinten meg, mert akkor nem bírátot volna ki azt az 1 évet egymás nélkül, de a nagy kérdés, h fél év alatt meg ismertétek egymást annyira, amennyire egy kapcsolathoz kell? A másik dolog, h nem tudjuk, h milyen köztetek a viszony. Veszekedtek-e vagy hasonlók.

Tulajdonképpen nem lennék azért ebben az egészben 100%-osan biztos. Vegyük sorjában. Ott volt a bulin a rámenős kolléga, haza kisérte és ott is aludt a csajnál, a barátnőd csak pár nap után mondta csak el, h nála töltötte az éjszakát... Azért nehéz, mert magamból kiindulva én legkésőbb már másnap elmondtam volna a páromnak, h mi történt, nem pár nap múlva. Pár nap múlva mondta el, szóval hezitált, h meg-e tudd. Vajon miért? Ha nem történt semmi? Akkor miért gondolkodott napokot, h őszinte legyen-e? + Ha tudta, h neked rosszul fog esni, h a nyomulós gyerek ott alszik, akkor miért engedte neki? Miért kellett neki ott aludnia? Nem hiszem, h nem lett volna mivel haza mennie. Ráadásul ha jól értelmezem a dolgot, akkor ez kint történt... Már bocsi, h elszomorítlak,de ha a kint történt dolgokat csak pár nap múlva mondja el,akkor még ki tudja, h mikről nem tudsz.

2015. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szoktunk veszekedni de csak annyit amennyit egy átlagos pár. A dologban az a legnehezebb hogy mivel TÁVKAPCSOLAT :( így az embernek hiányzik egy két dolog ami pl egy kapcsolatban van. Nem arra célzok h neki most a szex hiányzik és megy máshova... Hanem hogy a törődés azt hiszem.. és elbizonytalanodott hogy bírja-e még ... 11 nap múlva jön haza.. és ilyenkor fel kell töltődnünk annyira hogy bírjuk még 2-3 hónapig mert terveim szerint akkor én repülnék ki hozzá. A másik dolog hogy igen kint történt, de már ezt is sejtettem am csak vártam mikor mondja legalább is ezzel nyugtatom magam. A 3ik dolog meg hogy sosem tenne ekkora kárt bennem hogy megcsaljon vagy akár hasonló... azért tisztel és szeret annyira hogy ezt ne művelje. tudom nehéz elhinni ebben a világban de egy nagyon rendes és hűséges lány... csak ez most kicsit földhöz vágott hogy mi tévő legyek... a hazugság meg h egy faszi nála aludt persze másik szobában ... de akkor is... lehetne baráti ott alvás is.. illetve felfogható lenne annak ... nem tudom mi tébő legyek .. Szakítsak ?:S Szerelmes vagyok de nem tudom...
2015. jún. 19. 07:56
 5/17 A kérdező kommentje:
És maximum csak taxival tudott volna haza menni a gyerek mert a város másik végében lakott.
2015. jún. 19. 07:57
 6/17 anonim ***** válasza:

"nem volt semmi és hiszek is neki nem olyan aki ilyenben hazudna."


Nagy hiba ha hiszel neki.

Férfi nem alszik nőnél éjszaka csak ÚGY ezt szerintem te is tudod.

Természetesen sosem fogja bevallani, és mindíg hazudni fog, addig szakíts vele, amíg nem ő teszi meg azzal az indokkal, hogy féltékeny ge..ci vagy, és ezt ő nem bírja. Nem akarlak elkeseriteni pajtás, de ha ez a csaj 1 évet úgy lébecolt külföldön, hogy közben a seggében volt a munkatársa vacsora meghivással, meg bulikkal, meg OTTALVASSÁL akkor kizárt dolog, hogy meg tudta volna állni, hogy ne dugjon vele.

2015. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez volt az legelső alkalom h bulizni ment stb
2015. jún. 19. 08:09
 8/17 anonim ***** válasza:

egyébként nyugodtan mondhatod neki, hogy féltékeny vagy, mert baromira nem természetes ám, hogy az a férfi, akiről te is tudod, meg ő is tudja, hogy meg akarja dugni, ott éjszakázik nála.

Azt meg hiszed vagy nem, hogy külön aludt, nyilván nem fogja azt mondani a csaj, hogy ja félrekeféltem Pista, bocs.

Az én exem évekig tagadta, és lepatkányozott engem azért, mert egy "pletyka" miatt kidobtam mint a huzat. 2 évvel a szakításunk után lett elég gerince ahhoz, hogy bavallja, ja, tényleg félrekurt.

2015. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
tudom h nem aludtz egyszobában vele mert skypeoltunk aznap ráadásul
2015. jún. 19. 08:13
 10/17 anonim ***** válasza:

"ez volt az legelső alkalom h bulizni ment"


honnan tudod? ott vagy? látod? ez volt az első alkalom, amit neked is elmondott. kb igy a helyes megfogalmazás.

2015. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!