Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanom kellene? Tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Tanácstalan vagyok. Szeretem de már nincs meg a bizalom.

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve alkotunk 1 párt. 1 éve élünk együtt. Elég nehezen indult a kapcsolatunk. Én egy 5 éves kapcsolatot hagytam a hátam mögött ő meg a "kicsapongó" életét, ha hátra hagyta.Többször fordul elő, hogy más (ismeretlen) lányokat jelöl Facebookon, van amelyiknek ír.., természetesen utána kitörli a beszélgetéseket, ettől függetlenül akadt pár alkalom, hogy nem törölte időben stb..Hátam mögött már találkozott mással.. "nem történt semmi" mégis nagyon bántó volt, hogy egyáltalán találkozik 1 számára is ismeretlennel. Volt egy fontosabb személy az életében 4-5 évvel ezelőtt, akivel bár nem történt semmi, nem voltak együtt, mégis érzelmeket táplált esetleg táplál?! iránta.Lényeg, hogy többet jelentett számára, mint 1 barát. A lány a napokban kedvelte a párom profil képét ami nekem nagyon rossz volt hisz tudtam mi lesz a vége és ennek hangot is adtam párom felé (úgy éreztem beszélni fognak), természetesen párom állította, hogy nem. Másnap még párom írt rá, hol ott tisztába volt azzal, hogy nagyon rosszul esne :( A lány mindig csak akkor kereste párom amikor épp nem volt senkije. Nagy vita volt köztünk.. majdnem szakítás 2-3 napig őrlődtem, de még ma sem tudom, hogy mi tévő legyek. Páromnak haragomba azt mondtam, hogy írtam a lánynak, hogy hagyja békén a párom, erre teljesen kiakadt, ki kelt magából, hogy én mit képzelek. Persze nem írtam csak a párom reakciója érdekelt. Ha nem érdekelné kétlem, hogy ilyen heves érzelmeket váltana ki belőle. Mondtam tiltsa le nem akarom ezt a lányt az életünkbe vagy legyen vége, ő erre azt mondta, akkor legyen vége :( 2 napja azt szerette volna, hogy elmenjek pár napra. :( Mert ő egyedül szeretne lenni.. aztán meg gondolta magát.. megkérdeztem, hogy újra tudna e érzelmeket táplálni a lány felé azt mondta, ha egyedül lenne akkor lehet, de hogy úgy sem fog írni neki (ezt is úgy mondta mintha igazából örülne neki ha másképp lenne) szerintem meg most is, úgy érzem, hogy amennyiben a lány keresné őt és azt mondana próbálják meg én mennék a levesbe 2 perc alatt. Nagyon rosszul érzem magam persze előtte próbálom leplezni. Nagyon szeretem őt, mindent megtennék érte, de jelenleg nem tudom eldönteni van e ennek értelme.

Ha a szívemre hallgatok vele maradok ha az eszemre akkor.... :( :( és ha más eszére? Mi tévő legyek. :(


Nem tudok hinni neki, bízni benne, azért vagyok vele még mert nagyon szeretem, de ez az egész felemészt. :(



2015. jún. 19. 08:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(22 évesek vagyunk, elmondása szerint szeret.. féltékeny.. már egyiket sem érzem) :(
2015. jún. 19. 08:57
 2/16 anonim válasza:
100%

Szerintem hagyd ott,mert teljesen tönkre teszed magadat!!

Ennyit nem ér senki!!!

Amúgy én az exemel jártam így,pedig eljegyzés is volt nálunk,ma már nős kétgyermekes család apa vagyok és nagyon boldog vagyok hogy igy alakult az életem.

2015. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Te lány, a mukit már az elején ott kellett volna hagynod. Napnál világosabb hogy mi a helyzet.

Szóval ja, szakítsál.

2015. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! :( Magam módján mindent megtennék ill. meg is teszek érte. Nagyon nehéz.. már csak az együtt élés miatt is, nem tudom elképzelni, hogy ne mellette keljek fel :( De az se szeretném, hogy 1 hónap múlva ki tegyen mert más jobban érdekli. Még rosszabb, hogy téma volt, hogy eltudjuk együtt képzelni a jövőt is.. én valóban őt kétlem.


Neked viszont gratulálok, Köszönöm a választ!

Szép Napot!

2015. jún. 19. 09:22
 5/16 A kérdező kommentje:

Többször szerettem volna elmenni, akkor nem engedett! Persze ez így nem igaz aki akar az megy.. nálam erősebbek voltak az érzelmek.


Köszönöm neked is a válaszod. Még ha negatív is számomra.. mégis pozitív.. még sem vagyok hülye meg nem "túl reagálom" ahogy ő mondja :(


Szép napot!

2015. jún. 19. 09:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről nem lehet tudni, hogy egészségesen, vagy betegesen vagy féltékeny. Úgy tűnik hogy nem találtad meg az "oldalbordádat".

Menj el egy lélekbúvárhoz, és ő segít, hogy esetleg túl reagálod, vagy tényleg gond van!Én azt hiszem gondolkodás nélkül kivágnám! (F)

2015. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a helyedben gondolkodás nélkül szakítanék vele. Ha azzal a másik lánnyal komolyabbra fordul a dolog, akkor tuti biztos, hogy ott fog téged hagyni.

Én ezt a helyedben nem várnám meg. Ráadásul az első hozzászólásban megadnak is megválaszoltad: "hogy már nem is érzed, hogy szeret". Ha szeretne és tudja, hogy neked bánt, hogy azzal a másik lánnyal beszél, akkor az lenne a normális reakció, hogy megszakítja a kapcsolatot a lánnyal, hogy téged ne veszítsen el, de helyette azt mondja, hogy akkor ti szakítsatok. Szóval itt van feketén-fehéren. Sajnos már nem szeret téged ez a srác.

2015. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es voltam: Ne akard magad még jobban megalázni, inkább távozz emelt fővel. (Ne várd meg, amíg kitesz a másik lány helyett). Elhiszem, hogy szereted, de ezzel csak magadat teszed tönkre. Hidd el, jobb lesz külön és majd találsz magadnak egy rendes srácot idővel. De ő nem érdemel meg téged!!
2015. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Sajnos" igazatok van. Mégis szükségem volt arra, hogy más is megerősítsen ebben. Egyedül az tartott vissza, hogy néha csurrant szeppent egy kis törődés, kedveskedés, aranyos szavak-mondatok.. kis naiv vagyok.. elhittem mindent. Elején nagyon féltékeny volt.. most már úgy érzem, hogy semmi extra. Kb. 1 hónapja szinte sírva könyörgött, hogy ne hagyjam el, és én vagyok aki neki kell, hisz én vagyok aki valóban szereti és foglalkozik vele.. eddig tartott, akkor még küzdött a bizalmamért.. megjelent ez a fruska és minden megváltozott. Én azt sem értettem miért akar külön lenni tőlem hisz 15 órát dolgozom egy nap kb. csak együtt kell velem este aludnia ha dolgozom. Nincs eleget egyedül ha épp én dolgozom.. néha már magam is nevetek kínomba.., milyen szánalmas vagyok. Hol a női tartás belőlem.


Köszi mindenkinek a biztatást. Úgy érzem meglépem amit meg kell! :( Nem akarom én se kivárni a csúnya végét.

2015. jún. 19. 09:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszed, mert te is érzed legbelül, hogy hülyének néz ez a fiú téged.

Persze, könyörög, mert ha nem jön össze mégsem azzal a másik lánnyal, akkor még mindig ott vagy neki pótléknak.

Szóval csak keményen, aztán írjál, hogy ment.:)

2015. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!