Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Létezik olyan fiú, akinek ha van barátnője nem megy úgy végig az utcán hogy mindenkit megnéz és megjegyzéseket fűz hozzá? Akinek a barátnője a mindene és senki más nem jó számára és senki más nem érdekli? Aki ha azt mondja a barátnőjének, hogy ő az egyetlen akkor az úgy is van?

Mi a véleményetek, tapasztalataitok? Lehet hinni olyan fiúnak, aki ezt mondja magáról, hogy ő ilyen (és a családja, barátai is ezt mondják róla)?



2015. máj. 21. 13:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Nem akarom ezt bizonygatni, hát most minek hazudnék egy anonym oldalon erről. Ha kapcsolatban vagyok, másra nem tudok úgy nézni. Csak ő van olyankor, szerintem mások is vannak ezzel így.
2015. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem sok.
2015. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennek tartom magam, bár barátaim nincsenek, akik bizonyítanák ezt. De nem is akarom bizonygatni senkinek. Barátnőm még nem volt, de még így sem bámultam meg soha senkit, mert én is utálom, ha bámulnak.
2015. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen létezik én is ilyen voltam, csak mindig rámuntak emiatt a barátnőim. Ahogy átváltottam olyanba ahogy fent leírtad tapadnak a nők ;)
2015. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Kurtz Bickle ***** válasza:
Család, barátok simán csak falazhatnak neki, vagy pedig egyszerűen csak elfogultak.
2015. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

"Felnőtt párkapcsolatok"


"fiú"


wtf

2015. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
Igen, letezik. Valahol egy nepali kolostorban eli szerzetes eletet. :D
2015. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem én is hasonló vagyok, szóval biztos vannak
2015. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Létezik, de foglalt már és nem is fiú, hanem férfi.
2015. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 opened paradise ***** válasza:

Ha nincs kapcsolatom,akkor se.

1. Állítólag válogatós vagyok.

2. Kommentálni őket,gyökér dolog.

2015. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!