Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek. Ha megkérdezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek. Ha megkérdezi a párotok, hogy szerelmes vagy e belé, akkor nehéz erre válaszolni?

Figyelt kérdés
Csak ha így spontán megkérdezi,hogy drágám szerelmes vagy még belém?
2015. jún. 19. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
akkor nehéz, ha bizonytalan, vagy már nem szerelmes.
2015. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Alapból nem szeretek az érzéseimről beszélni, ezt a kérdést támadásnak élném meg, akkor is, ha egyébként bármikor a fél karomat odaadnám érte. Úgyhogy igen, nekem nehéz lenne erre válaszolni, de nem vagyunk egyformák:-)
2015. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én pl. kérdés nélkül is mondanám, de lásd az előző hozzászólót, nem vagyunk egyformák
2015. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Eleve nem szeretem a szerelem szót. Szerintem nagyon pejoratív, testszagú és lejáratott.

Manapsag mindenki szerelmes valakibe vagy valamibe.

Én a páromat szeretem, boldog vagyok vele, jó a kapcsolatunk, vele tervezem a jövőt. Szerintem ez több, mint egy "szerelem".

2015. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha a párom akkor mitől lenne nehéz?
2015. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem nehéz. De a kérdés alapvető önbizalomhiányról árulkodik. Csak az kér megerősítést, aki valamiért elgyengült. Ezzel foglalkoznék, de a válasz adott. Nem kell gondolkodnom rajta.
2015. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Erre azt mondom amit Micimackó:..."azt érzik". Kérdezni felesleges. Ha ez felmerül ott az egyik fél valószínűleg már nem az, a lényeg hogy szeretet legyen, 3 év után a szerelem úgyis elszáll, illetve átalakul szeretetté ideális esetben.
2015. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.
2015. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem nehéz. Én naponta háromszor képes vagyok megkérdezni. Nem azért, mert baj lenne az önbizalmammal. Csak egyszerűen annyira jó hallani :)

Mondjuk nem úgy kérdezem, hogy "még". Ez így tényleg bizonytalanságról árulkodik. Azt szoktam kérdezni, hogy mennyire szeret. Erre mindig van valamilyen vicces válasz, például mutatja a két kezét széttárva, hogy mennyire :)

2015. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, de nem szokott ilyet kérdezni, tudja és én is tudom. Néha mondjuk és máshogy is ki tudjuk mutatni, de kérdezni nem kell egyikünknek sem.


Számomra fura, ha ezt meg kell kérdezni. Olyan, mintha az illető nem lenne tisztában magával és a kapcsolatával.

2015. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!