Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki szerintem szerelmes belém, de én nem és attól félek, hogy egyszer megkérdezi, járunk-e, mit tegyek? Annyira rendes hozzám, sőt néha túlzásba is esik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, mert tényleg jó fej, csak néha már túlságosan is kedves.
2013. dec. 8. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm.. hányszor láttam már ilyet. Mond meg neki te nyíltan, mert így csak hitegetés, s egyszerűen kihasználod őt, ami meg már az aljasság határát súrolja.


Ellenben készülj arra, hogy utána nagyon fog hiányozni, s jó eséllyel rájössz, hogy valójában neked ő kell, de már késő....

2013. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Tyühű... Bivalyerős fogalmazás az első válaszolótól, teljes mértékben igazat adok neki :)

Ha túl kedves neked, akkor dobd el, de sajnos ritka az olyan mint a fehér holló, majd rájössz.

Szereted? Akkor légy vele őszinte, adj neki visszajelzést és ne félj tőle

Ha nem szereted, akkor viszont küldd el, mert az áltatással bántod igazán szegényt.

20/F

2013. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! : )
2013. dec. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!