Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy egy beteljesületlen szerelem miatt képtelenek voltatok randizni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást egy sráccal, viszont nem vagyunk együtt. (Ennek rengeteg oka van,viszont nem szeretném leírni,mert akkor egy teljesen más téma irányába menne el a kérdés értelmezése.)

A lényeg, hogy csak 3 havonta tudunk találkozni, bár telefonon, vagy interneten nap mint nap beszélünk.

Annak ellenére, hogy csak így tudjuk fenntartani a "kapcsolatot", én nagyon szerelmes vagyok belé.


Mivel mindketten tudjuk, hogy nem lehetünk együtt rendesen, ezért néha arra a döntésre jutok,hogy tovább kellene már lépnem,hiszen lassan egy éve megy így ez az egész.

Mára is meg volt beszélve egy másik sráccal találkozó, de egyszerűen nem tudok senkire sem gondolni, nem akarom hogy más hozzám érjen,vagy megcsókoljon rajta kívül, és ezért le is mondtam a randit. Ez már nem az első ilyen eset.


Mi a teendő ilyen helyzetben?

20L


2015. jún. 20. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt(illetve van). Mi lenne a teendő, várom, hátha egyszer elmúlik, nem akarom senki idejét pazarolni.
2015. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit másképp, de ismerős. Nézd, ha fejben nála jársz, nem tudnál másra koncentrálni egy randin mással, az meg nem lenne tisztességes. Még nem kellett ugyan, de ha valaki rákérdezne, miért nem akarok belemenni semmibe mással (most ugyan nem ismerkedem, de azért így sem hagyom hidegen a másik nemet), én vállalnám, hogy másba vagyok szerelmes. Az érzéseinket nem tudjuk megerőszakolni.
2015. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős szituáció. Én is így voltam(vagyok) egy sráccal, akibe nagyon szerelmes voltam (abban már nem vagyok biztos, hogy most is az vagyok- de nagyon szeretem). Amikor már nem bírtam tovább a helyzetet megkértem, hogy ne beszélgessünk többet..Volt egy majdnem négy hónapos szünet, amikor ő tiszteletben tartotta a kérésemet..De aztán újra kerestük egymást. Viszont közben találkozgattam másokkal és ismerkedni is próbáltam. Ő továbbra is nagyon fontos nekem, de mivel köztünk sosem lehet olyan kapcsolat( a nagy korkülönbség miatt) ezért próbálunk valamiféle barátságot fenntartani. Ez nehéz, de működik. Minden tőled függ..el kell dönteni mit akarsz..
2015. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Zárd le a kommunikációt a régi fazonnal is, és az újjal is. Egyik se tudjon többet elérni. És addig ne kezdj senkivel mig lelkileg egy kicsit jobban össze nem szeded magad.

A régi fazont semmilyen kommunikációscsatornán ne engedd a közeledbe, mert nem szeret, csak használ és nem is érdekli őt a te érzelmeid. Ha érdekelné teljesen másképpen tenné a dolgokat..

2015. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
beszélj vele, s ez nagyon fontos, minden oldalrol...s ha semmi lehetöség nincs többet talàlkozni...közelebb kerülni eggymàshoz...akkor önmagadban tudod csak megadni a vàlaszt...neked kell dönteni...mert csak te érzed szereted e eléggé?
2015. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!