Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasolnátok ez ügyben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok ez ügyben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az unokatesómba. Egy eszméletlen jó csaj, és úgy érzem ő is vonzódhat irántam. Bár van neki pasija, de nagyon jó barátok voltunk mindig is. Most már szinte biztos vagyok az érzéseimben. Elmondjam neki? Pedig nagyon cikinek érzem, de örülnék ha összejönne. A család biztosan kiakadna, de nem tudom mit tegyek, nekem is fura. Bár csak ne lenne az unokatesóm. Nagyon kivagyok emiatt :( 21/f

2015. jan. 3. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, hát elhiszem, hogy nem egyszerű. De szerintem inkább próbáld meg elfelejteni. Nem lesz családi konfliktus-sem. És amúgyis van barátja... ;)
2015. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 viktorvarga ***** válasza:
39%
keféld meg valahogy titokba és kész,megcsunyul hamarosan, nemfog tetszeni, elmulik a szerelem,de az égés ottmarad ha beválalod
2015. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mekkora botrány lenne belőle, ha kiderülne, hogy ti összejártok vagy valami.. ilyen közeli rokonba nem lehet szerelmes az ember, mert semmi jó nem sülhet ki belőle, pláne úgy, ha van barátja! Ha álltok olyan közel egymáshoz hogy tudj neki bármiről beszélni, valahogy add a tudtára hogy ez már amolyan testvéri szeretet, bár szerintem ez a szerelem nem fog beteljesülni
2015. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
magam is túl gátlásos és régivágású ember vagyok. nem tartom normálisnak én sem, de úgy érzem szerelmes vagyok belé. nagyon közeli barátok voltunk mindig is, talán egymással sokkal jobban meg tudtuk beszélni a másokkal való kapcsolatainkat, mint az aktuális párunkkal. tudom ez nem jó dolog, de... szóval ez nem csak egy ba.zási inger, hanem úgy érzem, sőt tudom, hogy szerelmes vagyok belé. és szinte bizonyos, hogy csak a rokonság miatt nem hozta fel ő sem ugyanezt. francba, hiszen vannak kultúrák, ahol ez normális, elfogadott...
2015. jan. 3. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez pedig itt Magyarország ... ahol mindnki itélkezik
2015. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktorvarga ***** válasza:
szerinted miért értelmi fogyatékos a cigányok 80% a?mert mind unaka tesóval,meg rokonnalált össze .szal ez magy.o. on is elfogadott:) dugd meg és keress mást:)
2015. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és te miért vagy értelmi fogyatékos? reméltem, hogy ezt senki nem veti fel, de mindig akad egy hátrányos helyzetű tudálékos alak...


az araboknál - főleg a tehetősebbeknél - 50% fölötti az unokatestvér házasság, mivel vallásuk, kultúrájuk kötelezővé teszi számukra. a poén az, hogy köreikben nem magasabb a genetika rendellenességek aránya. természetesen a mai orvostudomány mellett, így erre hivatkozni, pláne negatív példaként egy irreleváns témát behozni a képbe - a megalapozatlan, ostoba nézeteidet villogtatva... pls, don't!

2015. jan. 4. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, hogy ilyen nehéz helyzetbe kerültél. A helyedben elmondanám neki, mer ha kölcsönös az érzés, akkor együtt könnyebben el tudjátok mondani a családban.Ha pedig ő csak jó barátnak tart (ezt őszintén remélem, a te érdekedben), akkor kénytelen lennél túltenni magad a dolgon és egy hozzá hasonló, de nem rokon lányt keresnél.
2015. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem hagyom a francba, hacsak ő nem kezdeményez, csak hát kellemetlen.
2015. jan. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!