Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta a húgomat és a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a húgomat és a párját nézem, elgondolkodtam a saját kapcsolatomon. Ez normális?

Figyelt kérdés
A húgom 1 éve van együtt a párjával, én 5 éve. A húgom az 1 év alatt több figyelmességet kapott mint én az 5 alatt. A barátja talpig úriember, mikor elhozta bemutatni a családnak, anyának és nekem virágot hozott, apának egy üveg bort, amit nagyon szeret. A nők előtt kinyitja az ajtót, kihúzza a széket. A húgom egyszer egy akkora virágcsokrot kapott munkahelyére, hogy a futár nem tudta bevinni az ajtón. De sokszor kap csak úgy, alkalomtól függetlenül mert szereti. E mellé művelt, de nagyon. Erre fokozatosan belém hasított a felismerés, hogy anno én is mindig erről álmodtam, és sorra adtam alább az igényeimből, majd megismertem a párom. Szöges ellentéte. 5 év alatt pontosan 5x kaptam tőle virágot, volt, hogy elfelejtette a szülinapomat, évfordulókat, amiket megígért, ellustult, hízott is, a szex is monoton. Teljesen egyoldalú lett, csak én adok. Dolgoztam a változáson, de a párom nem volt rá nyitott. Úgy érzem váltanom kéne ,rendbehozni magamat, mert jobbat érdemlek. Meglépnétek?
2015. jún. 23. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha elhízott. ellustult és a kulcs:csak Te erőlködsz a kapcsolatban, az annak a jele, hogy tovább kell lépni. aki meg nem érti: nem a virág volt a lényeg, hanem a figyelmesség, hogy a kérdező 5 év alatt tizedannyit sem kapott, ami szintén az erőlködés hiánya, már kezdetektől fogva. Nem önmagában a virágh hiánya a baj, hanem hogy nem udvarias a párja és nem figyelmes, hiszen leírta, hogy sorban adta lejjebb az igényeit. Ebben minden benne van...
2015. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso. Nagyon jol megfogalmaztad a lenyeget. Jo, hogy vannak kedves, ertelmes emberek is ebben a ketagoriaban, nem csak a sok roszzindulatu, sebeit nyalogato valaszolo.
2015. jún. 23. 17:12
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy erre 5 év után döbbentél rá, mert sajnos mint írod, a te párod az elején is ilyen volt - nem túl törődő, nem túl érdeklődő.


Én szakítanék a helyedben, mert ez nem egy olyan dolog, amit rendbe lehet hozni. A párod egyszerűen nem felel meg a vágyaidnak, és soha nem is fog, mert ő nem olyan típus egyszerűen. Kicsit elkeserítő csak, hogy erre 5 évet vesztegettél el.

2015. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező

Ha most azt kérdeznéd mit csinálnék a helyedben...nos így kivül állóként,és férfi aggyal,mindenképp a szakítás gondolatát hoznám előtérbe.Könnyű ezt mondani ugye?Egy kivüállónak nem okoz fejtörést.

Nézzünk meg Téged.Öt éve vagy a kapcsolatban,talán egy kicsit Te is beleszunyáltál a dolgokba.Mármint nem abba,hogy próbálj változtatni,hanem a biztonságba és a kényelembe.Lehet hogy már előbb is gondolkodtál a szakításon?Lehet...de tisztában vagy azzal hogy ez instabilitást hoz az életedbe.Lesznek rossz perceid,óráid,amitől talán a gagyi kapcsolat is jobb(nak tűnik).Sajnos vagy szerencsére,de lépni kell.Edződni az egyedüllétbe.Megvárni hogy a lelked fájljaiban elhalványuljanak a múlt berögzült bájtjai,és akkor kinyitni a szived.(persze annak aki ezt meg is érdemli)

Még csak annyit:

A hugod álompasija ne legyen etalon a számodra.Ne a szeretet vagy szerelem szimbólumai legyenek a mindennapok eseményei,hanem a szeretet MAGA.

Bevallom ritkán viszek virágot a kedvesemnek,de immáron bő 4 év után is ugyanolyan mint az első nap.

Sok sikert és erőt Neked.

2015. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!