Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak saját magam kielégítéséve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak saját magam kielégítésével foglalkoztam. Bár nagyon szeretem a barátnőm. Vajon kiábrándult belölem?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon szereti a romantikát,gyengédséget.Én is szeretném ezt nyujtani neki,de ha szexről van szó akkor teljesen elmegy az eszem közbe. Tegnap a barátnőmmel egymásra hangolódtunk. betettem egy szép szerelmes zenét és csókolgattuk egymást, előjátékot kezdtem, s majd ő folytatta. de annyira felizgatott közbe hogy elmentem. Sose történt még ilyen. Arra nem is gondoltam hogy szegény felizgulva nedvesen ott fekszik mellettem. Saját érdekeimet néztem hogy nekem jó legyen.Ő utálja az olyan gusztustalan dolgokat mint hogy szájába élvezzek. nem is engedi, de tegnap odaakartam, és épp hogy kivette a szájából mikor elmentem. Aztán megsértődött és felöltözött.. tuti rosszul esett neki mert nem gyakran vagyunk mostanába együtt. és várta hogy szerelmeskedjünk és neki semmi jó nem jutott.. :\ köcsögnek érzem magam. Mi a véleményetek? Mibe kéne változnom. Segítsetek!!!
2013. jan. 29. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

hová szoktál élvezni akkor, ha nem a szájába?


dehát te is csináltad neki, nem ?

2013. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te is jól tudod, hogy min kéne változtatnod.


Most meg menj és kérj bocsánatot tőle.

2013. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen énis csináltam neki, de ő nem csak előjátékot akart volna hanem szeretkezni. Én pedig elmentem és annyiba maradt az egész. Pedig tudom mennyire várta hogy együtt lehessünk...
2013. jan. 29. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora szerencsetlen balfek vagy.

Hogy tudsz ilyen onzo lenni?

Maris kerj tole bocsanatot, en egy csokor viraggal es bonbonnal varnam legkozelebb, mar ha meg ezek utan akar veled talalkozni. Szegeny lany legalabb egy jo szexet megerdemelne..... pppffffffff

2013. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a párommal rendszerint ez történik... annyira felizgatom hogy elmegy, utána meg már semmi... már nagyon zavaró, nem tudom mit tegyek, elmondani nem szeretném mert félek hogy megbántom... Azt tudom hogy így nem igazán jó nekem...

Szerintem nem muszáj a bocsánatkérés sem, egyszerűen csak próbáld meg úgy hogy ezentúl neki is jó legyen és akkor elfelejti ezt... én így lennék vele...


27L

2013. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!