Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgozzam fel, tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, tegyem túl magam azon, ha a másik fél azt mondja "csak fellángolás volt"?

Figyelt kérdés

Hogyan élhető túl az a szituáció, amikor valakivel szerelembe estek egymással, minden szép és jó, olyan szintű figyelmet és törődést kapsz tőle, mint még senkitől, elhalmoz szerelmes szavakkal, süt róla, hogy igenis szeret. Majd pár hét után azt mondja, sajnálja, ez az ő részéről csak fellángolás volt.


Hogyan dolgozzam ezt fel... ez akkora arcon csapás, olyan megsemmisítő... Teljesen megzuhantam. Megtörtem. Fáj. Irtózatosan. És nem csillapodik.


2015. jún. 24. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez volt azzal a különbséggel, hogy ő azt mondta pár hét után, hogy csak jól elvolt.. én se tudom feldolgozni, szenvedek egy ideje :/ talán az idő vagy egy másik pasi a megoldás..
2015. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell várni, majd elmúlik. Az első ilyen esetnél lassabban, a tizedik után már pár nap is elég lesz. Nagyon jó volt az a pár hét, szép emlék marad.
2015. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülye f. sz/p. csa. :) Gondolj erre. Értelmes ember tudja, mit akar a másiktól, és nem játszik az érzéseivel.

Pláne azt nem mondjuk a vakvilágba, hogy így meg úgy szeretlek, csak ha már tényleg biztosak vagyunk abban...

Hát neked meg tanulság, hogy nem kell mindent elhinni. Sőt. Leginkább semmit, ami érzésekkel kapcsolatos.

2015. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!