Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van eselyem es ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem es ha igen mit tegyek? Es szerintetek mi baja lett?

Figyelt kérdés
Volt\Van egy fiu. Az elejen nagyon irogatott nekem ,aztan egyutt jottunk haza megpuszilt majd beszelgetunk tovabb. Egyszer epp alkalom volt ra hogy talalkozunk es talalkoztunk ,lesmarolt es persze viszonoztam; azutan monta h epp komolyat nem akar meg de sexet igen es hogy bejovok es tetszek neki es akar talalkozgatni velem; 3x terveztunk talit de valamilyen kifogast mindig talalt ,legutojara montam vege s erre irta hogy akkor vege ,utana irtam hogy egyedul vagyok josz de azota semmit se irt. Nagyon megkedveltem ,eltudnak kebzelni vele egy kapcsolatot es vele akarok lenni ha meg csak sex is lenne ...

2015. jún. 26. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Azért ne könyörögj neki,ha lehet.

Nem akar talizni,hát nem.

Lehet talált mást,akit megdughat, vagy csak a szája volt nagy.

Hagyd a fenébe szerintem,kicsit se vagy neki fontos.

2015. jún. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az ilyenre pocsékolni az idődet! Megbeszél veled valamit, aztán közben hagyja a francba, aztán meg le se sz*rik (már bocsi)?! Az ilyen nem ér túl sokat - legalábbis az én szememben biztos nem - , úgyhogy szerintem nem kellene megalázkodnod. Inkább hagyd békén, keress olyat, aki komolyan is gondolja és jelentesz is neki valamit! :)
2015. jún. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háááát... komolytalan és őszintétlen ez a fiú!

Neked sem mondott igazat magáról és a veled való céljairól eddig sem.:(

2015. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

... és mivel nem volt őszinte, hát megtippelni sem lehet ennyiből, hogy mi baja lett.

De vannak olyan műkaszanovák, akik addig csábítgatják a nőket szexre, míg az igent nem mond, akkor pedig berezelnek és lelépnek, mert sose jutottak még el idáig. Talán ez is lehet.

2015. jún. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégsem akar téged. Meggondolta magát.
2015. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kell ezen meglepődni, belefutott egy gyenge erkölcsű lányba, de ennél ő többre vágyott. Én is ilyen vagyok , számomra fontos, hogy a kiszemelt ne egy ri***banc legyen!


Mivel lazán belementél egy érzelmek nélküli, csak dugás kapcsolatba ezzel el is buktad a dolgot. Ha vele belemész, akkor mással is, ez pedig visszataszító még nekünk férfiaknak is!

2015. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ö sem akart komoly kapcsolatot csak sexet! mindketten most vagyunk tul egy nehez kapcsolaton es csak vigasztalodni akartunk
2015. jún. 26. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!