Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom elveszíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni, lehet, hogy túl reagálom, esetleg jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Párommal kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, emellett jó pár éve ismerjük egymást. Én nagyon szeretem őt magam módján mindent megadok neki. Mindig próbálok a kedvére tenni, próbálok nem tipikus hisztis p.csaként viselkedni, most is így szeretnék tenni, de nagyon nehezen megy. Párom életében volt egy nő.. aki "kicsit" mélyebb nyomot hagyott benne. Páromnak nagyon tetszett anno és érzelmeket is táplált iránta, de soha semmi nem történt köztük. A lány mindig csak hülyítette.., ha épp nem volt párja akkor kereste fel az én párom.Majd mindig hagyta a fenébe. Párom ebbe beleunt és egy jó darabig nem is beszélt ezzel a leányzóval. Kb. két hete váltottak pár szót Facebookon.. teljesen semleges volt az egész, mégis nagyon rosszul esett, hogy mit kontárkodik itt ez a lány. Azóta azt veszem észre, hogy párom rá-rá keresget az oldalon.. van, hogy naponta többször is. Beszéltem már vele erről. Ő akkor elmondta, hogy nem érdekli ez a lány mert anno hülyének nézte és ekkor meg akkor telt be a pohár.. és nem akar vele semmit, mert tudja, hogy megint semmi lenne a vége na meg itt vagyok neki én és szeret. Elmondta bőven az egész sztorit, hogy mit csinált vele a lány, hogy hülyítette stb. Volt olyan alkalom viszont, hogy azt mondta ha nem lennék neki lehet újra tudná érdekelni a lány... (mellesleg múltkor párom írt a leányzóra)... rosszul érzem magam, rossz érzésem van, lehet csak túlreagálom és ez egy semmiség de mégis bánt ez az egész. 1 éve együtt élünk.Párom sokszor elmondja, hogy szeret ölelget puszilgat, este is ölelve vagy kezem fogva alszik el, anyuja is azt mondta, hogy szeret engem, én mégis annyira bizonytalan vagyok emiatt a másik lány miatt olyan érzésem van, hogy nem zárta le. Mondtam neki, hogy megnyugodnék ha letiltaná egy életre.., kiakadt nem fogja. :(


Mi tévő legyek? Esetleg túlreagálom az egészet? :/



2015. jún. 27. 08:34
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ezen semmi sincs túlreagálva,normális női reakció. Én is ezt tenném. Ha szerinted nem zárta még le magában,akkor próbálj még jobban a kedvére tenni. Ez egy nehéz eset,mert nem sok mindent tudsz tenni ellene,a barátodnak kéne lépnie. Remélem sikerül megoldani:)
2015. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
f vagyok, és szerintem gáz. mondd meg neki, hogy tegye már magát túl rajta, és amíg veled él ne nézegesse a facebookon, meg főleg ne irogasson rá, vagy menjen át hozzá és legyenek boldogok, de téged ne hülyítsen tovább
2015. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csúnyát fogok mondani: ebben a játékban neked a szamár szerepe jutott. Ha már ló nincs...

Ha nem akarsz örökös második lenni, inkább lépj le.

2015. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!