Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz most? Megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz most? Megismertem álmim nőjét, és lehet e miatt nem fog összejönni a dolog?

Figyelt kérdés
Egyszerűen belezúgtm. A gond az, hogy fogorvos, magánrendelővel. Basszus...2 nap alatt megkeresi az én havi fizetésemet.(tudom, biztos forrásból) Teljesen elment az önbizalmam. :( Nem is tudom előhozkodjak e problémával. Olyan kellemetlen. Nekem is felsöfokú végzettségem van, de az én fizetésem sose lesz ennyi. :((
2015. júl. 2. 13:51
1 2
 1/11 To7ka ***** válasza:

Egyrészt, mit jelent a megismerted? Ha elmentél a rendelésére, utána lenyomoztad mennyit keres, akkor hagyd a francba kegyetlen rossz kezdés.


Ha azt jelenti a megismerted, hogy valóban ismerkedtetek, kellemes időt töltöttötek el közösen, akkor meg ezt az értelmetlen gondolatod hagyd a francba, mert egyáltalán nem fog számítani. Sőt, akkor inkább motiváljon amit Ő már elért, hogy Te is a saját munkád során sikereket érj el, érjetek el együtt. Teljesen lényegtelen lesz ez a része, zárd is ki az ismerkedésetekből az anyagi kérdéseket, szimplán élvezzétek ki egymás személyiségét:)

2015. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Randiztunk, 2x. Tudtam, hogy fogorvos, csak nem gonfolkodtam, mert en tb-s fogorvoshoz jarok, mert jobaratom, es jol megcsinalja, amit kerek. A kozos ismerosunket kerdeztem meg, hogy maganorvos e, es igen. De a randin kedves, viszonozza az erzeseimet, o is kezdemezett csokot, stb.
2015. júl. 2. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudja hogy te mivel foglalkozol? Ha igen szerintem már rég lelépett volna ha zavarná.
2015. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mumusan ***** válasza:
Ez téged miért zavar Ennyire? Örülj neki hogy sikeres a szakmájában, és te is tegyél meg mindent azért higy sikeres legyél a tiédben. Az hogy ezzel mennyit kerestek tök mindegy a kapcsolat szempontjából.
2015. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze, tudja :) Csak ez igy durva, nem? Nem szegyellnetek?
2015. júl. 2. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ôt nem zavarja, téged se zavarjon.
2015. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oke :)
2015. júl. 2. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ú így én is voltam már, volt egy nő aki tényleg 3x-4x többet keresett mint én havi 600e Ft tuti megvolt neki, és mindig 3 havonta elment nyaralni rengeteg külföldi útra, stb, gyönyörű háza volt, luxus autó, és hát úgy gondoltam h az én 150Ft-os fizummal meg se merjek szólalni, nem is szólaltam meg :)


Dehát észrevette h tetszik nekem, és mivel értelmes volt azt is látta h kicsit kisebbségi érzésem van emiatt. Így végül ő hívott el randizni :)

2015. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nettó 300 fölött már mocskosmódon mindegy, melyiktek keresi a többet. :) Az én feleségem is többet keres nálam, na és?
2015. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van két fajta nő: -

az egyik akit nem érdekli mennyit keresel mert ő keres olyan jól hogy minden kiadását fizetni tudja és nem fejőstehenet keres igy nem vár el semmit tőled anyagilag


- a másik fajta az akit bizony zavar hogy ha a barátja kevesebbet keres nála. Ha mondjuk Balira akar menni telelni és neked nem futja arra hogy kifizesd a saját részed - nem beszélünk arról hogy mind a kettötök útját fizesd - rosszul fogja érinteni. Ilyenkor vagy kifizeti a részed is, vagy lejjebb ad az igényeiből. Hétköznapokba van egy csomó zökkenőpont egy ilyen kapcsolatban. A megszokott szokásaihoz nehezen fogsz tudni "illeszkedni" ha nem bírja a tárcád. Aki jól keres általában magasabb életszínvonalon is él. Persze lehet egy opció az is hogy a nő fizet mert több pénze van, de egy idő után befog sokalni. Ilyenek a nők. De lehet neked lesz zavaró férfi létedre hogy egy "kitartott hím lettél".

Sokkal megszokotabb ha a férfi keres jól és a nő kevésbé, de fordított opcióban nagyon sok problémát okozhat.

Gondolj bele, szeretnéd megvenni neki ajándékba a kedvenc parfümjét ami 40 ezer. Neki talán 1 napi bevétel, de neked lehet hogy a fizetésed 1/5.

Hány évesek vagytok?

27N

2015. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!