Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 37 éves férfi vagyok. Eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfi vagyok. Eddig sosem merült fel bennem a dolog, hogy egy másik férfival bármit is tegyek, de kb.2hónapja megismertem egy srácot aki felforgatta az életem (? )

Figyelt kérdés

A srác csak 17 éves. Nem rég költözött a melettem lévő lakásba és nagyon sokat beszélgettünk azóta. Intelligens, humoros de ugyan akkor nagyon vad. Elmondta hogy meleg. Persze mondtam a sablont, hogy ettől nem nézek rá más szemmel, hogy ugyan olyan ember mint mindenki más. Persze ezt így is gondolom, de hát mi mást mondhattam volna... 2 hete bepróbálkozott. Szájon puszilt és miközben várta a reakcióm én éreztem hogy ettől is kezd merevedésem lenni. Elküldtem és megkértem hogy egy ideig hagyjon. Azóta csak erre gondolok és mindíg erekcióm lesz ettől. Úgyérzem megveszek ha nem érhetek hozzá. Annyira gyönyörű és törékeny.

Ez mi lehet? Hülye kérdés, de magamban nem tudom helyre rakni. Másokat nem nézek meg és eddig csak nőkkel voltam, erre ez a kis srác...


2015. máj. 16. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint biszex vagy, csak eddig egy fiú sem vonzott eléggé. Miért ne próbálnád ki, ha mindketten akarjátok?
2015. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg biszex vagy, vagy ha eddig semmilyen tapasztalatod nem volt fiúkkal akkor olyan homokos férfi aki későn jön rá mi érdekli igazán. Nincs ezzel baj, leszámítva hogy a fiú elég fiatal... aztán ha olyanok a szülők még feljelentést is tesznek.
2015. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Tréfarépa ***** válasza:
40%
Hát barátom, ahogy korosodsz, úgy buzulsz :)
2015. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy biszex vagy... most az,hogy hajt a kiváncsiság és merevedésed van... Próbáld ki egyszer. Ha tetszik a dolog biszex vagy ha nem,akkor nem vagy az. Bár vannak akik szerint ha kipróbálod akkor biszex vagy mivel heteró hozzá nem tudna érni úgy egy másik férfihez. Érdekes ennyi idősen mindenesetre.
2015. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biszex vagy, es nagyon vonzodsz ehhez a srachoz :)

Kivancsi vagyok, szereted-e, vagy csak fellangolas.

2015. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele, és probáld ki, vesztenivalód nincs!
2015. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, van aki 50 fölött jön rá hogy a másik nemhez tartozónak érzi magát és akkor kezd bele az átalakulásba. Ha nem vagy nős és nem zavar hogy kihasználod egy fiatal fiú apakomplexusát akkor adj az érzésnek. Amíg nem okoz vele kárt másnak, kár ezen agyalogni. Ha már ide is kiírtad akkor nyilván tudod a választ csak félsz belátni és nem felejted csak úgy el mert melletted lakik. Ha meg kipróbálod és nem tetszik akkor IJB.
2015. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A merevedés egyértelmű jele, hogy nem hagy hidegen a dolog. Gyűrjétek egyszer együtt a lepedőt, aztán meglátod, bejön-e a dolog :) Majd írd meg, mi lett ;)
2015. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs feleséged, vagy olyan kapcsolatod, ami felelősséggel jár, és az ő oldaláról se okozna nehézséget, ha megtörténne, akkor hajrá, alaposan cumiztasd meg és lovagoltasd a farkadon :)
2015. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Végül is egyszer mindent ki kell próbálni!
2015. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!