Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap elott irtam egy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elott irtam egy szerelmes levelet a munkatarsamnak,23/ferfi vagyok. De a lany nem reagalt semmit. Miert?

Figyelt kérdés

gyakran a szemembe nez,


a levelbe azt is irtam , hogy ha gondolja akkor oda johetne mellem beszelgetni, mert o nagyon tetszik nekem


nem tudom mit gondolhat, de nem igazan beszelunk. annyira rossz erzes ez az egesz. ugy erzem hogy o eletem szerelme . de meg sincs semmi remeny hozza, hiaba vagyok szerelmes


Ennel rosszabb erzes mint ez soha nem tortent velem.


Probalok eros lenni. de nem nagyon megy csak tonkre tesz..


Nem hittem az elso latasra szerelemben, ameg nem tortent meg velem.


2015. júl. 3. 20:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem jott oda hozzam egyszer sem
2015. júl. 3. 21:00
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
és biztos olvasta? mert ha igen, az azt jelenti sajnos, hogy nem kölcsönös
2015. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igen biztos elolvasta
2015. júl. 3. 21:05
 4/20 A kérdező kommentje:
mert a legjobb baratnoje mellett dolgozom, es megkerdeztem tole hogy meg e mutatta e neki es azt mondta hogy o is latta a levelet
2015. júl. 3. 21:06
 5/20 A kérdező kommentje:
megprobalom tultenni magam rajta ,,,, tulteszem magam, eros leszek
2015. júl. 3. 21:08
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
még mindig WHISKEY
2015. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Hát, a szerelmes leveles dolog ma már nem trendi. Tessék valami kreatívabb dolgot kitalálni.

De komolyan, nemár.. :D

2015. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
23 évesen már nem szokás szerelmeslevelet írni... Inkább oda kellett volna menned és elhívni valahova randira.
2015. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Manapság pont, hogy egyedi dolog szerelmes levelet írni. Viszont annak nem arról kellene szólnia, hogy "tetszel, de szeretném, ha te kezdeményeznél személyesen, igaz, én nem vagyok rá képes, de tőled elvárnám".. Menj oda hozzá, kérdezd meg, elolvasta-e a levelet, és ha igen, akkor hívd el valahova. Nem kell feszegetni azt, amit leírtál oda. Ha nemet mond, akkor ennyi volt.
2015. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
#6: Még mindig sör! :D
2015. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!