Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap elott irtam egy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elott irtam egy szerelmes levelet a munkatarsamnak,23/ferfi vagyok. De a lany nem reagalt semmit. Miert?

Figyelt kérdés

gyakran a szemembe nez,


a levelbe azt is irtam , hogy ha gondolja akkor oda johetne mellem beszelgetni, mert o nagyon tetszik nekem


nem tudom mit gondolhat, de nem igazan beszelunk. annyira rossz erzes ez az egesz. ugy erzem hogy o eletem szerelme . de meg sincs semmi remeny hozza, hiaba vagyok szerelmes


Ennel rosszabb erzes mint ez soha nem tortent velem.


Probalok eros lenni. de nem nagyon megy csak tonkre tesz..


Nem hittem az elso latasra szerelemben, ameg nem tortent meg velem.


2015. júl. 3. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel teljesen kompromittálja magát. Ma már nem otthon ülős szende-bende,befolyásolható kis "gyengébbik" nem a lányok, ma már kőkeményen vezetnek,odamondanak,koordinálnak, nézz szét a világban. EGy mai, modern nőnél szerintem ciki,de minimum közömbös, max derül rajta egyet, utána félrerakja. Komolyabb,komolyabb kell. Nemigaz, hogy csak egy szerelmes levelet tudsz kihozni magadból. :D
2015. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Van baratja
2015. júl. 3. 21:32
 13/20 A kérdező kommentje:
Meg en csunya vagyok
2015. júl. 3. 21:32
 14/20 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát, ha van pasija, akkor bukott ügy.
2015. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#10:bocsi,de még mindig whiskey és most iszom egy sört csak hogy örülj
2015. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ennél kevés szarabb dolog van a világon,igen,meg tök gáz ezt érezni,meg túlélni,meg strapálni magad a semmiért.Nem éri meg.Szóval kicsit próbálj meg visszavonulni,légy kedves,de tarts távolságot.Aztán meglátod,mit lép.Bár ha van valakije,akkor ez eléggé veszett fejsze nyelének tűnik.
2015. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kosz utolso igy fogok tenni. Amufgy nekem is van élettarsam

De a szivemre halgatok

2015. júl. 4. 06:27
 18/20 anonim ***** válasza:

hát egy elég fontos momentumot hagytál ki...hogy van barátja..

meg nem a barátnőjével kéne beszélned, hanem közvetlenül vele

2015. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem is egy fontos momentumot hagytál ki.. az egy dolog, hogy neki van barátja, már akkor is kissé elmebeteg elgondolás, hogy majd egy őt megszólítani sem merő férfiért elhagyja.. De hogy neked is van élettársad? Magadnál vagy, ember? Mi lehet meggyőzőbb bizonyítvány arról, hogy gerinctelen és önző vagy, mint hogy valakinek kihasználod az érzelmeit, mert nincs kedved egyedül maradni, de azért közben másnál kezdeményezel? Ha tippelnem kellene, azt mondanám, a nő egyáltalán nem érzi megtisztelve magát, hogy egy ilyen alak pont őt tartja "méltó társnak" saját magához.. Sokat érhet a szerelmi vallomásod. Pontosan látja, milyen vagy azzal, akivel együtt vagy.. Nem hinném, hogy jogod lenne sajnálni vagy sajnáltatni magadat.
2015. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
lol de kegyetlenül kaka ember vagy te istenem xd xd xd de jó van ez így :)
2015. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!