Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti vívódtatok már két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vívódtatok már két ember között?

Figyelt kérdés

Tehát volt párotok, de egy másik személy bevonzott benneteket. Ha találkoztatok vele, nehezen álltátok meg, hogy ne legyen valami, mert szinte izzott a levegő köztetek. Muszáj volt hozzáérnetek, akár 'véletlenül', akár direkt.


Ez mitől van? Mikor múlik el?


2015. júl. 4. 10:56
 1/3 Interferencia ***** válasza:
25%
Nem. Amikor együtt vagyok valakivel, más nem igazán érdekel.
2015. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Igen, 3 éve vagyok a párommal, akit mindennél jobban szeretek, de idén volt egy 1 hónapis időszak, amikor az egyik kollegámba "beleszerettem", majd meghaltam érte, de utáltam is magamat a dolog miatt. Nem történt semmi köztünk amúgy hála égnek, de tényleg, még egy puszi se, csak beszélgettünk. Aztán kb. 1 hónap után ez el is múlt, ma már ha ránézek cfsak az jut eszembe, hogy mi tetszett nekem ezen egyáltalán?


Szerintem mindenkinek van ilyen az életében, dönhetsz, hogy lépsz e vagy maradsz, de ezek általában alap nélküli fellángolások, ami szerintem normális, az ember is egy állat, akinek vannak ösztönei, nem olyan, hogy lesz valakid, és akkor soha többé senkire rá sem nézel. Csak van aki ezeket elnyomja, és van, aki megcsalja a párját, a második már inkább erkölcsi kérdés, és csúnya dolog.


De ha a kapcsolatod nincs rendben, akkor viszont érdemes elgondolkodni, hogy lehet nem csak egy fellángolás, hanem a kapcsolatból való kilépés első jele.

2015. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen volt, nem egynapos fellángolás hanem évekig. Attól múlt el, hogy rájöttem, sem az egyikkel, sem másikkal nem illünk igazán össze.
2015. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!